Interaktywne Muzeum Gier Wideo
Doskonale miejsce !

Serdecznie polecam ! :-) klimatyncze miejsce można się cofnąć w czasie i bawić się jak małe dziecko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
767ulak
Kraków, Polska
Powrót do dzieciństwa

Co za miejsce! Mogłabym nie wychodzić 😁 Super Mario Bros, Contra i wiele innych gier, które... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
zwiatremwewlosach
Buk, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co za miejsce! Mogłabym nie wychodzić Super Mario Bros, Contra i wiele innych gier, które sprawiły, że była to niesamowita podróż w czasie - do dzieciństwa. Aż żałuję, że do Krakowa mam tak daleko, bo byłabym stałym bywalcem! To miejsce trzeba odwiedzić!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, zwiatremwewlosach
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce jak za dawnych dobrych lat, pamiętam takie automaty jak chodziłem do podstawówki, to były niezapomniane chwile.

Dziękujemy, 784przemys_awa
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Od dawna szukałam takiego miejsca, w różnych miastach i wreszcie znalazłam je przez przypadek w Krakowie. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia, właśnie tak sobie to wszystko wyobrażałam! Zamiast zwiedzać Kraków, razem z chłopakiem woleliśmy przegrać na automatach cały dzień. Gorąco polecam, dla wielu będzie to piękny powrót do przeszłości. Salon jest duży, wybór ogromny, Pan za ladą przekochany. Cudo

Dziękujemy, Emilia S
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Istny wehikuł czasu. Miejsce magiczne, gdzie czas w dziwny sposób cofa się o kilkanaście lat i zatrzymuje. Ogromny wybór gier, od bijatyk, po wyścigówki, strzelanki, po sporty i pinball. Ogromnym plusem jest to, że można wchodzić i wychodzić bez ograniczeń przy bilecie całodziennym, bez problemu wyszliśmy w przerwie na obiad. W sumie nasza grupa spędziła tu 6 godzin, bilet na cały dzień kosztuje 30 złotych, co na standardy Krakowa jest śmiesznie niską kwotą (kolejny plusik). Bez problemu można dojechać komunikacją miejską oraz własnym samochodem. Jeśli jesteś w Krakowie i nie odwiedzisz tego miejsca, przegrałeś życie ;)

1  Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Zacznę może od minusów, bo później będą same superlatywy :) Pierwszy to słabe oznakowanie miejsca. Objechaliśmy budynek dookoła, by wreszcie znaleźć odpowiednie drzwi - przydałby się duży baner :) Drugi minus to pinballe - te zdecydowanie w słabej formie technicznej. Przejdźmy jednak do zalet. Miejsce wybitnie warte polecenia fanom gier arcade. Cofamy się do lat młodości, gdzie przesiadywało się po szkole w salonach gier. Dobór gier fantastyczny, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja najdłużej przesiedziałem przy Virtua Tennis, Time Crisis 2 i symulatorze wyścigów ze Star Wars (symulator wymiata). To wszystko za niespodziewanie niską kwotę na wejściu. Muszę przyjechać kiedyś na cały dzień, bo warto i wtedy spokojnie każdą grę sobie przetestuję. Jeśli byście kiedyś sugerowali się opinią recenzujących, czego brakuje, to podpowiadam od siebie :P
Super Sidekicks 2 - przy tej grze traciłem całe swoje kieszonkowe :D
World Heroes 2 - przy tej bijatyce spędziłem więcej czasu niż przy Mortalu :)
Wracam najszybciej jak się da do Was :)

1  Dziękujemy, zmstr