Zapisz
Polecam!

Naprawdę polecam, przemili pracownicy, bardzo duży wybór gier dla każdego. Jest to zdecydowanie... Przeczytaj więcej

825joannao
Niesamowite miejsce! 5/5

Niesamowite miejsce gdzie na parę godzin mogłem się przenieść w świat mojego dzieciństwa. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 października 2020
523mariuszs
Radom, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce jak za dawnych dobrych lat, pamiętam takie automaty jak chodziłem do podstawówki, to były niezapomniane chwile.

Dziękujemy, 784przemys_awa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CoolTourCompany, Owner, Kraków Arcade MuseumOdpowiedź udzielona 4 grudnia 2019

Czesc! Dokladnie o to nam chodzi - aby przeniesc sie do czasow dziecinstwa! Dziekujemy za odwiedziny i recenzje!

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Od dawna szukałam takiego miejsca, w różnych miastach i wreszcie znalazłam je przez przypadek w Krakowie. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia, właśnie tak sobie to wszystko wyobrażałam! Zamiast zwiedzać Kraków, razem z chłopakiem woleliśmy przegrać na automatach cały dzień. Gorąco polecam, dla wielu będzie to piękny powrót do przeszłości. Salon jest duży, wybór ogromny, Pan za ladą przekochany. Cudo

Dziękujemy, Emilia S

Czesc! Bardzo dziekujemy za ta wspaniala recenzje! cieszymy sie ogromnie ze super sie bawiliscie! zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Istny wehikuł czasu. Miejsce magiczne, gdzie czas w dziwny sposób cofa się o kilkanaście lat i zatrzymuje. Ogromny wybór gier, od bijatyk, po wyścigówki, strzelanki, po sporty i pinball. Ogromnym plusem jest to, że można wchodzić i wychodzić bez ograniczeń przy bilecie całodziennym, bez problemu wyszliśmy w przerwie na obiad. W sumie nasza grupa spędziła tu 6 godzin, bilet na cały dzień kosztuje 30 złotych, co na standardy Krakowa jest śmiesznie niską kwotą (kolejny plusik). Bez problemu można dojechać komunikacją miejską oraz własnym samochodem. Jeśli jesteś w Krakowie i nie odwiedzisz tego miejsca, przegrałeś życie ;)

1  Dziękujemy, Dariusz S

Czesc Dariusz! Bardzo dziekujemy za Twoja recenzje. Cieszymy sie ze fajnie spedziles u Nas czas. Zapraszamy Was ponownie! pozdrowienia

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Zacznę może od minusów, bo później będą same superlatywy :) Pierwszy to słabe oznakowanie miejsca. Objechaliśmy budynek dookoła, by wreszcie znaleźć odpowiednie drzwi - przydałby się duży baner :) Drugi minus to pinballe - te zdecydowanie w słabej formie technicznej. Przejdźmy jednak do zalet. Miejsce wybitnie warte polecenia fanom gier arcade. Cofamy się do lat młodości, gdzie przesiadywało się po szkole w salonach gier. Dobór gier fantastyczny, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja najdłużej przesiedziałem przy Virtua Tennis, Time Crisis 2 i symulatorze wyścigów ze Star Wars (symulator wymiata). To wszystko za niespodziewanie niską kwotę na wejściu. Muszę przyjechać kiedyś na cały dzień, bo warto i wtedy spokojnie każdą grę sobie przetestuję. Jeśli byście kiedyś sugerowali się opinią recenzujących, czego brakuje, to podpowiadam od siebie :P
Super Sidekicks 2 - przy tej grze traciłem całe swoje kieszonkowe :D
World Heroes 2 - przy tej bijatyce spędziłem więcej czasu niż przy Mortalu :)
Wracam najszybciej jak się da do Was :)

1  Dziękujemy, zmstr

Czesc! Dziekujemy za recenzje - poprawilismy juz oznakowanie a Pinballe dostaly nowe czesci i specjalistyczny przeglad wiec smigaja tip top! Zapraszamy ponownie - moze pojawia sie Twoje gry ;)

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Wybierając się na tydzień do Krakowa to było najważniejsze miejsce w planach do zobaczenia wraz z muzeum flipperów (jestem gorącym fanem gier arcade). Ostatecznie z dziećmi byliśmy tam 2 razy po kilka godzin :D

Wszystkim fanom gier arcade proponuję jednak nie bawić się bilety godzinne. Czas leci bardzo szybko więc brać bilety nielimitowane i wchodzić z rana. Jak się zmęczycie to idziecie na obiad i wracacie ponownie tego samego dnia w ramach tego samego biletu.

Mamy gry zarówno z lat 80, 90 jak i nowsze. Część klasycznych gier na joysticki jest nawet w oryginalnych budach co w sumie w latach 90 nie było zbyt częste. Bardzo miło było popatrzeć na oryginalne budy Donkey Kong 3, Mario Bros. Tempest (o dziwo monitor CRT a nie wektorowy) czy Alien 3 jak i uniwersalną budę MM którą miałem w domu :b

Teraz trochu krytyki :]

Brak gier wykorzystujące monitory wektorowe.

Nie nastawiajcie się obecnie na konkretne gry gdyż najprawdopodobniej następuje rotacja gier w budach. To że na fanpage był np. Rygar nie oznacza że po przyjeździe będziecie mieli okazje akurat w tą grę pograć. Z czasem zapewne jak będzie więcej bud wszystkie gry będą dostępne.

Niektóre sprzęty a szczególnie monitory wymagają jeszcze naprawy. Nic poważnego w sumie, ot taki klimat salonów z lat 90 :D

1  Dziękujemy, haynor

Czesc! Dziekujemy za odwiedziny i recenzje. Stale poszerzamy ekspozycje. Gier jest obecnie ponad 100 a wkrotce pojawia sie kolejne. Dbamy aby utrzymywac je w jak najlepszej kondycji! Do zobaczenia wkrotce!