Kraków

“Burger z frytkami i skrzydełka”
Central Burger — recenzja

Central Burger
Zamów online
Nr 720 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Opis: Na co macie ochotę? Szarpana wieprzowina, węgierska kiełbasa i słonina z mangalicy, wołowina, skrzydełka z kurczaka (pikantne czy z sezamem)? Mamy też coś z gorgonzolą i sadzonym jajkiem, mozarellą i pomidorami, szynką parmeńską czy nachosami i awokado. Oprócz tego rewelacyjne węgierskie kiszonki oraz cudowne pikle. Tylko oryginalne produkty, tylko najwyższa jakość.
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pikantne skrzydełka to sztos, naprawdę pikantne i bez nasączonej panierki. Pieczywo w burgerze równie pyszne jak sama wołowina i warzywa. Dodatkowo sosy... Nie wiem czy robicie je sami ale tak trzymać. Na pewno nie ostatni raz u was!

1  Dziękujemy, Mikołaj M

Zrecenzowano 21 maja 2019

Podczas Nocy Muzeów - ekipa biorąca udział bardzo zgłodniała. Uradziliśmy żeby zjeść coś innego niż zwykle. I tutaj z Central Burger stanęli na wysokości zadania. 10 sztuk z dostawą to było wyzwanie. Panowie spisali się świetnie. Każdy z konsumujących był zadowolony z otrzymanego posiłku. Serdecznie Polecamy i następnym razem podczas wizyty w Krakowie na pewno odwiedzimy lub zamówimy z dostawą. Naprawdę warto.

1  Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 8 maja 2019

Rewelacyjne burgery, oryginalny smak, duża porcja i ciekawe dodatki. Polecam naprawdę warto spróbować.

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, natalia20152011
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim. Wołowina jest genialna w burgerze i ogółem rewelacyjny produkt. Napewno wrócę spróbować ciabat bo zachęcające jest

2  Dziękujemy, KrzysztofC92
Zrecenzowano 7 maja 2019

Nowe miejsce na mapie Krakowa, street food godny polecenia z oryginalnymi pomysłami (np. dodatki w postaci specjałów węgierskich). Polecam i zachęcam do odwiedzin i oczywiście degustacji :))

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, tomasz1976

Central Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Central Burger? Podziel się wrażeniami!