“pysznie!”

Molám Thai Canteen & Bar
Nr 455 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Molam Thai Canteen & Bar to sharing food concept, intensywne smaki i aromaty, atmosfera nocnych kantyn w Bangkoku, drinking food a nasze motto to "przychodząc do Molam jesz dobrze, pijesz dużo i bawisz się najlepiej” bo Molam to "Thai food, cool drinks & molam music”.

pyszne krewetki i makaron ryżowy! na pewno wrócę na smakołyki. wystrój stylowy i ciekawy, cieszy oko, polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Kasia M

Miejce Klimatyczne, szczególnie widok na otwartą kuchnie i kotły podgrzewane węglem, obsługa zgrana i rzeczowa, świetnie dobrane softy, koktajle i wina, którę współgrają z Menu.
Pokłony dla Barmanów i Szefów Kuchni!!

Dziękujemy, Owsiak J

Niespodziewane kulinarne odkrycie w Krakowie. Klimat, obsługa ( autentycznie zyjaca tym co robia ) a przede wszystkim jedzenie podawane w formie sharingowej pierwsza klasa. Zdecydowanie polecam chodz obawiam sie ze wraz z wzrostem popularnosci bedziemy mieli probleny z miejscem :) byle tylko poziom obslugi i jakosci sie utrztmal wroze wielki sukces.

1  Dziękujemy, Krzysztof P

Gastro Thai wysokich lotów. Jak lubicie jeść "Azję " to trzeba zajrzeć do Molam i delektować się smakiem z każdej miski ;).

1  Dziękujemy, Zjadacz75
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie i profesjonalna obsługa mająca pojęcie na temat serwowanych dań! Pyszne drinki. Serdecznie polecam!

1  Dziękujemy, Aneta S

Molám Thai Canteen & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Molám Thai Canteen & Bar? Podziel się wrażeniami!