“Nie można pominąć.”

Molám Thai Canteen & Bar
Nr 455 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Molam Thai Canteen & Bar to sharing food concept, intensywne smaki i aromaty, atmosfera nocnych kantyn w Bangkoku, drinking food a nasze motto to "przychodząc do Molam jesz dobrze, pijesz dużo i bawisz się najlepiej” bo Molam to "Thai food, cool drinks & molam music”.

Gastro Thai wysokich lotów. Jak lubicie jeść "Azję " to trzeba zajrzeć do Molam i delektować się smakiem z każdej miski ;).

1  Dziękujemy, Zjadacz75

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie i profesjonalna obsługa mająca pojęcie na temat serwowanych dań! Pyszne drinki. Serdecznie polecam!

1  Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, super wystrój. Obsługa super mająca pojęcie co polecić gościom. Serdecznie polecam :)

2  Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na kolację, zamówiliśmy 4 dania: chrupiącą wołowinę Cap Neua, siekaną karkówkę w czerwonym curry (kua kling moo), grillowane bavette w sałatce z tajskich ziół (dahm dtok Neua) oraz grillowany boczek w glazurze (haeng lae), a do tego shared drink, night Market. Wszystko podane bardzo ładnie, każde danie bardzo smaczne. Chrupiąca wołowina oraz suche curry zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Drink zjawiskowy, bardzo subtelny, jeśli o alkohol chodzi. Na deser 'panna cotta' - przyjemna kontynuacja tajskiego smaku. Polecam, knajpka bardzo ciekawa, każde danie zupełnie inne, jednak jakby wierne 'jednej myśli przewodniej'. Miła obsługa!

2  Dziękujemy, klaudynakas
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Świetne jedzenie i bardzo profesjonalna obsługa, kelnerska znajomość potraw zaskakuje. Genialne podejście do klienta! polecam

2  Dziękujemy, adzixyo

Molám Thai Canteen & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Molám Thai Canteen & Bar? Podziel się wrażeniami!