Kraków
Polecam

Zrecenzowano: 18 maja 2019
rados_aww61
Polecam

Dobre drinki i super obsługa!❤️👌Fajny klimat dobra okazja by opić noc z przyjaciółmi :D Muzyka w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 maja 2019
Oliwia L
The Garden, Barbados

Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry wybór drinków i smaków shishy, miła obsługa i przyjemna dla ucha muzyka. Miejsce w uliczce za bramą naprzeciwko biedronki.

Dziękujemy, rados_aww61
Zrecenzowano: 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre drinki i super obsługa!❤️Fajny klimat dobra okazja by opić noc z przyjaciółmi :D Muzyka w tle i różnorodność drinków :D

Dziękujemy, Oliwia L
Zrecenzowano: 17 maja 2019

Bardzo polecam, idealna atmosfera na spotkania ze znajomymi, świetne drinki i miła, profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, Ka m
Zrecenzowano: 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten bar. Warto przyjść i posiedzieć w miłej atmosferze. Bardzo dobre drinki i miła obsługa.

Dziękujemy, Basia a
Zrecenzowano: 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa na najwyższym poziomie i super atmosfera ☺️ atutem również jest możliwość rezerwacji osobnego VIP-pokoju, w którym można fajnie się zrelaksować w otoczeniu najbliższych znajomych

Dziękujemy, 426polinap