“Świetna pizzeria na Kazimierzu”
Pizzatopia — recenzja

Pizzatopia
Nr 671 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 9 września 2019

Uwielbiam Pizzatopię, a lokal na Placu Nowym to super opcja na spotkania ze znajomymi :) Pizzę komponuje się samemu wybierając ulubione składniki - sosy, sery, mięso, warzywa, oliwy itp. Hitem jest to, że pizza wychodzi z pieca po 3 minutach :) Jest naprawdę bardzo dobra, nigdy się nie zawiodłam!
Moje niedawne odkrycie - Pizza Zapiex, czyli typowe składniki zapiekanki: szynka, pieczarki, cebulka - ekstra rozwiązanie dla kogoś kto stroni od tego, co serwują w okrąglaku.

Polecam! :)

Dziękujemy, sylwiajuszkiewicz

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Wspaniała pizza, jeszcze lepsza obsługa! Bardzo dobrej jakości składniki, lokal czysty z rewelacyjnym klimatem

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Byłem z dziewczyną.

Podoba mi się sama idea. Zaskoczyło mnie to że smakuje jeszcze lepiej niż wygląda. Chrupiące ciasto, świeże składniki. Gorąco polecam!

Jeden OGROMY minus. Woda za 6zl to przesada w czasach gdzie większość lokali oferuje wodę za free...

Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Czy pizza może nie być smaczna? Oczywiście, po spełnieniu kilku podstawowych warunków (jakość składników, odpowiednio wysoka temperatura pieca...)? Ja próbowałem wersję z wegańską mozarella i garścią ulubionych warzyw (jalapeno, pieczarki, cebula czerwona, pomidor...). Dwóch małych synków - dokładnie nie pamietam, ale poszaleli ze składnikami (także mięsnymi). Wszystko takie jak być powinno - pachnące, chrupiące... czego chcieć więcej?
Byłem w godzinach wieczornych, szkoda, że zabrakło sosu śliwkowego BBQ (gdziekowliek jest dostępny, próbuję), ale poza tym - palce lizać.
Polecam, zaskoczenia nie bedzie, ale raczej nikt głodny nie wyjdzie.
Co do ceny... dość tanio (24 PLN za każdą pizzę), ale jednak naokoło, w tej i niższej cenie, można wybierać... poza tym, spojrzałbym znacznie przychylniejszym okiem, gdyby w cenie napoju, była dolewka... chociaż woda. Ale może chcę za wiele...

Dziękujemy, reckeen
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Od dłuższego czasu nie mogę spożywać produktów mlecznych, w związku z czym mogę jeść tylko pizzę z weganskim „serem”, który w większości lokali nie przypomina nawet w smaku ani konsystencji prawdziwej mozarelli. Wegańska mozarella w pizzatopii jest pod tym względem przełomowa, gdybym dostał pizzę z nią bez uprzedzenia o tym, że ser nie jest prawdziwym serem to miałbym problem z rozróżnieniem! Będę od teraz częstym gościem :)
PS Nie wiem jak Państwo to produkują albo gdzie kupują, ale bardzo bym się chciał dowiedzieć.

Dziękujemy, thegreatmichael

Pizzatopia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzatopia? Podziel się wrażeniami!