“A mogło być pięknie.....”
Mamoiada — recenzja

Mamoiada
Nr 1 046 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)

Nowa odsłona poprzedniej restauracji... najstarsza wersja była najlepsza, ale tak jest niestety, ze dobre zmienia się na... mniej dobre :-/ Miejsce z mega potencjałem ale chyba ze zbyt dużym apetytem na zarobek.... Jedzenie bez szału ale tez bez szczególnego zarzutu, pizza dobra choć tiramisu z tiramisu wiele wspólnego nie ma :-/ A najbardzej zniechęcające jest podejście do klienta... Prośba o zwykle piwo z sokiem okazuje się skutkować na paragonie najdroższym piwem a doliczany serwis juz jest przysłowiową kropką nad i.... niestety w negatywnym znaczeniu. A mogło być pięknie....

Dziękujemy, Rzecik

Zrecenzowano 11 września 2019

Jedzenie smaczne i szybko podane, potem spacer bo Restauracja w pobliżu błoń, polecam naprawde, obsługa zaangażowana, jedliśmy też deser który był pyszny dość drogo

Dziękujemy, Kackitomek
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce, miła obsługa, wystrój i ogród genialny idealnie nawiązujący do klimatu Sardynii. Jedzenie jest wyśmienite i pięknie podane. Polecam bardzo gorąco!

Dziękujemy, zbqw
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Obsługa na niskim poziomie. Bardzo długi czas oczekiwania na napoje, dania i nawet na rachunek. Trzeba było podejść i się upomnieć o każde z powyższych. Ceny nie niskie a porcja makaronu która dostałem nie zadowolająco skromna.

Dziękujemy, machony23
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nic dodać nic ująć. Tak powinno wyglądać wieczorne spotkanie ze znajomymi. Burger bardzo dobry, tak jak makarony, chociaż tagliatelle trochę pikatne ;) solidne krzesełka dla dzieci i świetnie że jest oddzielne miejsce do przewijania. Obsługa - bardzo sympatyczna! Polecam.

Dziękujemy, Emil Z

Mamoiada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Mamoiada? Podziel się wrażeniami!