“polecam na romantyczną kolację”
Restauracja Marmolada — recenzja

Restauracja Marmolada
Nr 223 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Duże grupy, Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Głównym celem jest przedstawienie Naszym Gościom wszystkich walorów polskiej kuchni, której tradycja oraz smaki inspirują nas już od lat. Dania serwowane przez naszych szefów kuchni to połączenie najlepszych składników, pasji i wiedzy zdobytej przez wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na jakość. Produkty, z których korzystamy są świeże, certyfikowane oraz pochodzą od lokalnych dostawców. Wierzymy, że kluczem pysznego dania są składniki najwyższej klasy. Proponujemy różnorodne menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do mniej formalnych w postaci bufetu szwedzkiego. W restauracji Marmolada najważniejsza jest dla nas opinia i zadowolenie naszych Gości, które pozwalają budować naszą markę już od lat.

polecam na romantyczną kolację . pyszne dania w przystępnych cenach, bardzo miłą i pomocną obsługą jak również klimatycznym wnętrzem.

Dziękujemy, Tomasz M

Pyszne makarony, co jakiś czas wpadam z koleżankami na kawę i małe co nieco. Obsługa bardzo miła i pomocna. polecam :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Kasia M

Polecam serdecznie posiłki smaczne obsługa mila , nie mam żadnych zastrzeżeń , bywam tam czasem z rodzina i polecam serdecznie.

Dziękujemy, Mikolaj J

mila atmosfera , szybka obsluga pomimo wielu klijentow , posilek smaczny a cena niezbyt wygorowana , daje 5/5

Dziękujemy, Pawel S

tak jak w tytule smacznie i w przyjemnej atmosferze , polecam serdecznie panie bardzo mile i przygotowane

Dziękujemy, Krzysztof M

Restauracja Marmolada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Marmolada? Podziel się wrażeniami!