Kraków

“polecam!”
Restauracja Marmolada — recenzja

Restauracja Marmolada
Nr 215 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Głównym celem jest przedstawienie Naszym Gościom wszystkich walorów polskiej kuchni, której tradycja oraz smaki inspirują nas już od lat. Dania serwowane przez naszych szefów kuchni to połączenie najlepszych składników, pasji i wiedzy zdobytej przez wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na jakość. Produkty, z których korzystamy są świeże, certyfikowane oraz pochodzą od lokalnych dostawców. Wierzymy, że kluczem pysznego dania są składniki najwyższej klasy. Proponujemy różnorodne menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do mniej formalnych w postaci bufetu szwedzkiego. W restauracji Marmolada najważniejsza jest dla nas opinia i zadowolenie naszych Gości, które pozwalają budować naszą markę już od lat.

Pyszne makarony, co jakiś czas wpadam z koleżankami na kawę i małe co nieco. Obsługa bardzo miła i pomocna. polecam :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Kasia M

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Restauracja oferująca pyszne dania, w ciekawej formie. Idealnie skomponowane dodatki zapewniają niesamowity smak potraw. W menu można znaleźć także pyszne propozycje deserów, osobiście próbowałam musu z białej czekolady z malinami i mogę go szczerze polecić. Obsługa życzliwa, niczego nam nie brakowało. Dodatkowo na plus wystrój restauracji, klimatyczny szczególnie w porze wieczorowej. A płynące z głośników delikatne dźwięki jazzu dopełniły wspaniałą kolację :) szczerze polecam

Dziękujemy, domkv
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Restauracja oferująca pyszne dania w przystępnych cenach, bardzo miłą i pomocną obsługą jak również klimatycznym wnętrzem. Szczególnie polecam wybrać się tu na romantyczną kolację.

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne i ładne wizualnie. Obsługa sprawna i życzliwa, lokal także schludnie wykończony. Polecam

Dziękujemy, iudex_official
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Super restauracja z pysznym jedzeniem i miła obsługa. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce :)

Dziękujemy, Klaudia S

Restauracja Marmolada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Marmolada? Podziel się wrażeniami!