Kraków

“wszystko doskonale”
Restauracja Marmolada — recenzja

Restauracja Marmolada
Nr 217 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Duże grupy, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Głównym celem jest przedstawienie Naszym Gościom wszystkich walorów polskiej kuchni, której tradycja oraz smaki inspirują nas już od lat. Dania serwowane przez naszych szefów kuchni to połączenie najlepszych składników, pasji i wiedzy zdobytej przez wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na jakość. Produkty, z których korzystamy są świeże, certyfikowane oraz pochodzą od lokalnych dostawców. Wierzymy, że kluczem pysznego dania są składniki najwyższej klasy. Proponujemy różnorodne menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do mniej formalnych w postaci bufetu szwedzkiego. W restauracji Marmolada najważniejsza jest dla nas opinia i zadowolenie naszych Gości, które pozwalają budować naszą markę już od lat.

Polecam serdecznie posiłki smaczne obsługa mila , nie mam żadnych zastrzeżeń , bywam tam czasem z rodzina i polecam serdecznie.

Dziękujemy, Mikolaj J

mila atmosfera , szybka obsluga pomimo wielu klijentow , posilek smaczny a cena niezbyt wygorowana , daje 5/5

Dziękujemy, Pawel S

tak jak w tytule smacznie i w przyjemnej atmosferze , polecam serdecznie panie bardzo mile i przygotowane

Dziękujemy, Krzysztof M
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Restauracja oferująca pyszne dania, w ciekawej formie. Idealnie skomponowane dodatki zapewniają niesamowity smak potraw. W menu można znaleźć także pyszne propozycje deserów, osobiście próbowałam musu z białej czekolady z malinami i mogę go szczerze polecić. Obsługa życzliwa, niczego nam nie brakowało. Dodatkowo na plus wystrój restauracji, klimatyczny szczególnie w porze wieczorowej. A płynące z głośników delikatne dźwięki jazzu dopełniły wspaniałą kolację :) szczerze polecam

Dziękujemy, domkv
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Restauracja oferująca pyszne dania w przystępnych cenach, bardzo miłą i pomocną obsługą jak również klimatycznym wnętrzem. Szczególnie polecam wybrać się tu na romantyczną kolację.

Dziękujemy, Aneta S

Restauracja Marmolada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Marmolada? Podziel się wrażeniami!