“Jest Ok”
Restauracja Marmolada — recenzja

Restauracja Marmolada
Nr 226 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Głównym celem jest przedstawienie Naszym Gościom wszystkich walorów polskiej kuchni, której tradycja oraz smaki inspirują nas już od lat. Dania serwowane przez naszych szefów kuchni to połączenie najlepszych składników, pasji i wiedzy zdobytej przez wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na jakość. Produkty, z których korzystamy są świeże, certyfikowane oraz pochodzą od lokalnych dostawców. Wierzymy, że kluczem pysznego dania są składniki najwyższej klasy. Proponujemy różnorodne menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do mniej formalnych w postaci bufetu szwedzkiego. W restauracji Marmolada najważniejsza jest dla nas opinia i zadowolenie naszych Gości, które pozwalają budować naszą markę już od lat.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne i ładne wizualnie. Obsługa sprawna i życzliwa, lokal także schludnie wykończony. Polecam

Dziękujemy, iudex_official

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Super restauracja z pysznym jedzeniem i miła obsługa. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce :)

Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie w przystępnych cenach , genialny klimat i profesjonalna obsługa!
Polecam Gorąco!!!!!

Dziękujemy, adzixyo
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia na rodzinny obiad z miłą obsługą i świetnym klimatem. Jedzenie bardzo dobre i wszystko świeże.

Dziękujemy, 152ma_gorzataw
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Przytulna restauracja z pięknym wystrojem, pysznym jedzeniem i miłą obsługą! Bardzo lubię wracać do tego miejsca zwłaszcza wieczorami :)

Dziękujemy, Karolina Z

Restauracja Marmolada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Marmolada? Podziel się wrażeniami!