“Wspaniałe wakacje ”
Cracow City Tours — recenzja

Cracow City Tours
Zrecenzowano 31 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam firmę cracow city Tours są cudowni. Dzięki nim nasz urlop okazał się niezapomnianym doświadczeniem. Poza podstawowymi wycieki jak kopalnia soli i Auschwitz . Zrobiliśmy wycieczki takie jak zakopane, Spływ Dunajcem i ojców. Każda okazała się perfekcyjna i bardzo dobrze zorganizowana.

Dziękujemy, Companion302013
Filtrowanie

Zrecenzowano 31 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wycieczki zarezerwowałem online. Natychmiast po opłaceniu otrzymałem bilety na maila. Wycieczki zgodne z programem. Polecam wszystkim

Dziękujemy, GrzegorzB
Zrecenzowano 24 lipca 2016

Bardzo dobrze zorganizowana 2 godzinna wycieczka melexem po głównych atrakcjach turystycznych Krakowa. Szczególnie polecam wszystkim, którzy nie mają wiele czasu, a chcą jak najwięcej zobaczyć i dowiedzieć się o zabytkach i historycznych miejscach Krakowa. Dzięki odtwarzanemu z kasety nagraniu - w czasie objazdu na bieżąco jesteśmy zorientowani gdzie jesteśmy i co widzimy. Dostępne są również wersje audio obcojęzyczne. Poza tym zawsze na życzenie kierowca może w którymś miejscu zatrzymać się na dłużej i wówczas wstrzymuje odtwarzanie nagrania. Oczywiście w czasie 2 godzin nie ma czasu na dłuższe zwiedzanie któregokolwiek miejsca, gdyż z uwagi na swój charakter jest to typowa wycieczka objazdowa. Wskazana jest wcześniejsza rezerwacja terminu - wówczas sami decydujemy o miejscu rozpoczęcia i zakończenia wycieczki.

Dziękujemy, aleksandergalazka
Zrecenzowano 31 października 2015

Bardzo dobrze zorganizowany wyjazd obejmujący odebranie we wskazanym przeze mnie miejscu w Krakowie, zwiedzanie muzeum Orkana w zabytkowym drewnianym kościele w Rabce, potem przejazd do zabudowań dworskich w Łopusznej i zwiedzanie kompleksu. Następnie kościoły drewniane kolejno w Łopusznej, Dębnie i Harklowej (ten ostatni wpisany na listę UNESCO). Zwieńczeniem podróży było zwiedzanie kompleksu zamkowego w Niedzicy i wspaniałe widoki z górnego tarasu na Tatry w promieniach zachodzącego słońca. Na sam koniec podładowaliśmy baterie w pijalni wód w Szczawnicy.
Plan wyprawy można było negocjować z doskonale żonglującą językami ( ekipa pol-ang) Panią Kasią, która nie dość, że oprowadza grupę w sposób perfekcyjny, to oprócz informacji związanych z historią, regionem i oczywiście zwiedzanymi obiektami, dołożyła wszelkich starań by wyprawa była jak najbardziej udana.
Wyjazd całodniowy, więc dobrze zabrać ze sobą wygodne obuwie, koniecznie aparat fotograficzny i w sezonie jesienny jakieś odpowiednie ubranie, bo jednak jedziemy w góry i bywa chłodno. Przejazd luksusowym busem, więc tutaj ciepło i wygodnie. W ramach wycieczki można się dogadać co do postojów na obiad lub inne przekąski więc nie ma potrzeby pakowania prowiantu.
Polecam szczególnie osobą wrażliwym na piękno przyrody, lubiącym zapach drewna i fanom starych zamczysk, zwłaszcza że w Zamku w Niedzicy mieliśmy okazję obserwować w lochach przygotowujące się do zimowania nietoperze (nie jest to atrakcja obowiązkowa, więc strachliwi mogą w tym czasie podziwiać szlacheckie kontusze).

Dziękujemy, blackmalach
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 24 października 2015 z urządzeń przenośnych

Myślałam, że wybiorę się na wycieczkę do Auschwitz i usłyszę tylko nauczona na pamięć historyjkę. Jednak myliłem się przewodnik opowiadał wszystko z pasją i z wielką wiedzą.
Jednym z dodatkowych plusów to free lunch w restauracji przy Rynku głównym w Krakowie. Duże porcje i wyśmienite w smaku. Polecam wszystkim! Jeszcze nie raz wybiorę się na wycieczkę z tym przewoźnikiem! A już dziś wieczorem wybieram się do beer house na koncert na żywo!

Dziękujemy, Katarzyna K

Cracow City Tours — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cracow City Tours? Podziel się wrażeniami!