Śmigając toporkiem

Zabawa przednia, nigdy wcześniej nie miałem styczności z rzucaniem toporkami. Oferowane są różne... Przeczytaj więcej

Krzysztof K
Nieoczywista atrakcja - nowe doświadczenie

Zrecenzowano: 4 września 2019
Marcin J

Zrecenzowano: 4 września 2019

Fajna atrakcja na wieczór ze znajomymi. Ile razy można chodzić do knajpy? Tu można pogadać i fajnie spędzić czas. Myślałem, że kilka razy rzucę i mi się znudzi, ale działa to na odwrót. Im więcej rzucasz tym więcej subtelności dostrzegasz i tym więcej masz z tego radości. Przy następnej wizycie w Krakowie będę ponownie!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Marcin J
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Doskonały klimat,świetna i bardzo pomocna obsługa i przede wszystkim - mega emocje i poczucie satysfakcji przy każdym kolejnym udanym rzucie

Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Bardzo fajny klimat miejsca, miła obsługa, a samo rzucanie siekierami naprawdę wciąga - o dziwo bardzo szybko można to opanować :)

Dziękujemy, Damian K
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Rzucanie siekierą to zaskakująco fajna rozrywka. Szybko można opanować podstawy. Już za pierwszym razem jest miło, bo wydaje się, że poczyniliśmy ogromne postępy. Bardzo dobrze się bawiłem.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, fosfor07
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite miejsce na zorganizowane wyjście z pracy. Można się porządnie zrelaksowac. Atutem jest możliwość zamówienia cateringu. Obsługa miła i pomocna, nie widzieli żadnych przeszkód podczas organizacji . Polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 624asta