Śmigając toporkiem

Zabawa przednia, nigdy wcześniej nie miałem styczności z rzucaniem toporkami. Oferowane są różne... Przeczytaj więcej

Krzysztof K
Łap za siekierę i rzucaj

Miejsce o niezwykłej atmosferze, gdzie możesz się pobawić, zrelaksować, odstresować w gronie... Przeczytaj więcej

KubaGuzik7

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Doskonały klimat,świetna i bardzo pomocna obsługa i przede wszystkim - mega emocje i poczucie satysfakcji przy każdym kolejnym udanym rzucie

Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Bardzo fajny klimat miejsca, miła obsługa, a samo rzucanie siekierami naprawdę wciąga - o dziwo bardzo szybko można to opanować :)

Dziękujemy, Damian K
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Rzucanie siekierą to zaskakująco fajna rozrywka. Szybko można opanować podstawy. Już za pierwszym razem jest miło, bo wydaje się, że poczyniliśmy ogromne postępy. Bardzo dobrze się bawiłem.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, fosfor07
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite miejsce na zorganizowane wyjście z pracy. Można się porządnie zrelaksowac. Atutem jest możliwość zamówienia cateringu. Obsługa miła i pomocna, nie widzieli żadnych przeszkód podczas organizacji . Polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 624asta
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Bardzo fajnie, że powstało takie miejsce w Krakowie - jest to ciekawa alternatywa na przykład na integrację. O dziwo nie trzeba być osiłkiem, żeby potrafić rzucać siekierą :-) jest to odstresowujące, można się pośmiać, a także zaznać nutki rywalizacji podczas gry na punkty. Samo miejsce jest kapitalnie przygotowane - klimatyzacja, dostępne napoje, lokal jest bardzo schludny, zadbany, a do tego są świetnie dopracowane elementy wizualne, takie jak skóry, drewniane pachołki itp., które przenoszą nas w świat Wikingów :) Zdecydowanie polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, mdub89