Kraków

“Pyszna pita”
Pitagiros — recenzja

Pitagiros
Zamów online
Nr 319 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: Pitagiros to zdrowa grecka kuchnia na wynos, czyli suwlaki po brzegi wypchane świeżym mięsem wieprzowym lub drobiowym z warzywnymi dodatkami. Przygotowujemy je z pasją na trudno dostępnych greckich recepturach i oryginalnych przyprawach. To smak, który przeniesie cię w klimat śródziemnomorski.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie składniki pity świeże, świetnie doprawione mięso, sos tzatziki bardzo aromatyczny, chlebek bardzo smakowity, obsługa miła i sprawna. Zdecydowanie bardzo dobra alternatywa dla kebaba!

Dziękujemy, Michał L

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny talez giros z miesem wieprzowym i sosem tzatziki. Bardzo mila obsluga. Mozna zjesc na miesjcu lub na wynos.

Dziękujemy, 281maximeh
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Super mega, dzisiaj byłam i polecam, smak naprawdę wyjątkowy i bardzo miłą obsługę !!! Super super super

Dziękujemy, Mszklarska
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Pyszne jedzenie, wszystko świeże i pachnące Grecją. Byłam pierwszy raz ale na pewno szybko wrócę. Właściciele bardzo mili i rozmowni. Bardzo dobra opcja na 'podkład' przed imprezą:D polecam!

Dziękujemy, aniemcz
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Nie ma się co wielce rozpisywać faktem jest że jedzenie w Pitagiros jest smaczne i świeże. Porcje są takich rozmiarów że pierwszy raz w życiu nie dałem rady zjeść do końca. Lokal znaleźliśmy na TripAdvisor. Zachęceni pozytywnymi recenzjami postanowiliśmy spożyć posiłek w tym lokalu. Nieporozumienie z tytułu recenzji polegało na tym że w żadnej z przeczytanych recenzji nie było wspomniane że Pitagiros jest restauracją typu fast food.

Dziękujemy, Ben N

Pitagiros — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pitagiros? Podziel się wrażeniami!