Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Dobry hostel, standard jak najbardziej OK. Czysto, schludnie, styl rzeczywiście nieco z innej epoki ale ciekawie pomieszkać w takim klimacie przez kilka dni. Lokalizacja niezła - zależy kto czego potrzebuję. Ogólnie jestem zadowolony, dziewczyna też nie narzekała.

Dziękujemy, Szymon M
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Lokalizacja obiektu w centrum miasta, wystrój ciekawy i specyficzny - nam przypadł do gustu. Wcześniej przeczytaliśmy sporo recenzji i obejrzeliśmy zdjęcia na stronie - wszystko wygląda dokładnie tak samo w rzeczywistości. Ceny są w porządku, raczej nieco niższe od ceny rynkowej w okolicy. Polecamy

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Niska cena a jakość apartamentu bardzo dobra. Duży i czysty, posiada wszystko co potrzebne, ładny widok z okna i kameralna atmosfera. Obsługa mila i pomocna. Lokalizacja za tę cenę wręcz nieosiągalna, wszędzie blisko.

Dziękujemy, Adrian G
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Potwierdzam inne pozytywne opinie, jeżeli chodzi o lokalizację i samą jakość apartamentu to nie mogłam znaleźć lepszej oferty. Byłam na weekend w apartamencie i wszystko zgodnie z ofertą. Pokój czysty i przestronny. Obsługa miła a lokalizacja najlepsza.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

W takiej lokalizacji nie znalazłam nic w lepszej cenie. Jakość pokoju na dobrym poziomie, niczego nie brakuje. Obsługa miła, pożyczyłam od nich ładowarkę do telefonu, nie było z tym problemu. Widok z pokoju tez fajny.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ula R