Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hostel z zewnątrz jak i w środku ładny, kameralny. Pokoje czyste i przestronne. Ładny widok na miasto. Wszędzie blisko, okolica bardzo dobrze skomunikowana. Cena bardzo dobra a obsługa pomocna. Jedyny minus to trudno z parkowaniem auta w okolicy.

Dziękujemy, Iza M
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Dobry hostel, standard jak najbardziej OK. Czysto, schludnie, styl rzeczywiście nieco z innej epoki ale ciekawie pomieszkać w takim klimacie przez kilka dni. Lokalizacja niezła - zależy kto czego potrzebuję. Ogólnie jestem zadowolony, dziewczyna też nie narzekała.

Dziękujemy, Szymon M
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Lokalizacja obiektu w centrum miasta, wystrój ciekawy i specyficzny - nam przypadł do gustu. Wcześniej przeczytaliśmy sporo recenzji i obejrzeliśmy zdjęcia na stronie - wszystko wygląda dokładnie tak samo w rzeczywistości. Ceny są w porządku, raczej nieco niższe od ceny rynkowej w okolicy. Polecamy

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Niska cena a jakość apartamentu bardzo dobra. Duży i czysty, posiada wszystko co potrzebne, ładny widok z okna i kameralna atmosfera. Obsługa mila i pomocna. Lokalizacja za tę cenę wręcz nieosiągalna, wszędzie blisko.

Dziękujemy, Adrian G
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Wybraliśmy ten nocleg wręcz na ostatni moment, nie udało się nam znaleźć nic sensownego w tej lokalizacji w podobnej cenie - wydawał się to być najlepszy wybór. Na miejscu przywitała nas miła obsługa, apartament super, lepszy niż na zdjęciach w internecie. Nie ma się do czego przyczepić, jak dla mnie piątka, nawet z plusem za lokalizację :)

Dziękujemy, Rafał M