“W końcu porządny kebab w Krakowie”
Kebab u Buły — recenzja

Kebab u Buły
Zamów online
Nr 1 035 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)

Bardzo duże porcje, wszystko smaczne obsługa miła. Ceny około 13-15zł za kebaba w cieście (a’la tortilla/ lahmacun) Jedyny minus to bardzo zimny lokal.

Dziękujemy, aniad432

Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Wszystko, czego można oczekiwać od kebaba. Mięso w porządku, jakość i ilość warzyw też ok. Cena w porządku. Generalnie wszystko na plus, 4/5 w tej kategorii, bo po prostu nie było nic, co by mnie zachwyciło

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepszy kebab jakiego jadłem. Dużo soczystego mięsa, warzywa świeże, chrupiące a sosy idealne zarówno na ostrość, jak i w smaku.

Dziękujemy, wojciech926
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy kebs jaki jedliśmy. Byliśmy tam dwa razy w przeciągu roku i lokal trzyma poziom. Wszystko świeże, porcje naprawdę solidne. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 6 lutego 2019

Jako mieszkaniec Prądnika Czerwonego i sąsiad lokalu nie mogłem nie spróbować. Dwa kebaby wołowe, w cieście z ostrym sosem były smaczne, świeże i duże. Te dwa potwory jedliśmy we dwójkę na dwa razy :). Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to ostrość sosu. Ja preferuję bardziej ostre dania, no ale to tuż kwestia gustu. Podsumowując, to naprawdę uczciwe jedzenie za uczciwe pieniądze w tej części Krakowa. Zaglądam tam od czasu do czasu. Lokalowi życzę powodzenia :)

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, TomekKadziola

Kebab u Buły — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kebab u Buły? Podziel się wrażeniami!