“Prawdopodobnie najlepsza kuchnia hinduska”
Hello India — recenzja

Hello India
Zamów online
Nr 459 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Indie to miejsce przyjaznych ludzi w którym "kuchnia" i "gotowanie" łączą zapachy, barwy i kontrasty w jedną, opartą na tysiącletniej tradycji całość. Królują tu przyprawy, kadzidła, kawa, herbata, ryż. Przyjdź i spróbuj tej bogatej w smaki kuchni.

Wspanialy zapach, smak, temperatura, kruchosc naan; bylo lepiej niz oczekiwalam. Kingfisher pieknie dopelnil calosc. Tu sie wszystko zgadza. Uwielbiam ta kuchnie a to miejsce bede czesto odwiedzac. Jestem tak zachwycona, ze jakby mozna bylo przyznac 6* to by tyle bylo.
Mega polecam!!! Bardzo dziekuje za wspanialy wieczor i powodzenia

Dziękujemy, 716malgorzatas

Zrecenzowano 2 września 2019

Pierwszy raz byliśmy z przyjaciółmi w indyjskiej restauracji. Jedzenie było wyśmienite. Bardzo dużym plusem jest szeroki wybór dań w menu. Dodatkowo muszę przyznać, że obsługa była bardzo uprzejma i profesjonalna. Spodobał nam się również wystrój wnętrza. Dania które zamówiliśmy w wersji średnio ostrej okazały się dla nas troszeczkę zbyt pikantne, ale poza tym były przepyszne. Bardzo dobrym elementem w potrawach była świeża kolendra która nadała im ciekawego akcentu smakowego. Przepyszne także okazały się chlebki indyjskie zamawiane do potraw. Ogólnie restauracja zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, na pewno jeszcze tu przyjdziemy.

Dziękujemy, angelikabeee
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Butter Chicken to jest poezja, mógłbym jeść codziennie. Jagnięcina na pewno najlepsza jaką jedliśmy - polecam. Moje dzieci niejadki zakochały się w Indyjskiej kuchni. Ceny niskie, porcje duże. Na deser polecam obowiązkowo Mango Lassi i Coconut Laddu

Dziękujemy, 375maciejn
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilam kurczaka, i mialam zrobic zdjecie ale byl tak dobry ze przypomnialam sobie jak juz byla resztka na talerzu. Obsluga doradzi, a dla tych co boja sie ostrego zlagodzi smak. Polecam!

Dziękujemy, Beata F
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Przepyszne dania w rozsądnych cenach!na przystawkę polecam smażony ser,który w połączeniu z sosami jest bezbłędny. Bardzo miła obsługa

Dziękujemy, Kotpodroznikija

Hello India — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hello India? Podziel się wrażeniami!