smoczyca

Mirosława W
Bardzo dobry kontrahent

Super profesjonalna kompleksowa obsługa zarówno osób indywidualnych jak i grup (szkolnych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
B1345DPinfo
Piekary Śląskie, Polska

Super profesjonalna obsługa grup zarówno szkolnych jak i grup osób dorosłych. Profesjonalni przewodnicy, programy dostosowane do wieku uczestników. Pani Kasia załatwiająca wszystko kompleksowo zawsze z uśmiechem na twarzy i życzliwością. Dzięki takim ludziom do Krakowa chętnie się wraca i mile wspomina pobyty.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Mirosława W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: wedrowieckrakow, Kierownik, Biuro Usług Przewodnickich WędrowiecOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pani Mirosławo,

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że organizacja wycieczek po Krakowie, usługi naszych przewodników oraz program zwiedzania spełnił oczekiwania Pani klientów, zwłaszcza tych najbardziej wymagających czyli dzieci :) Zapraszamy do dalszej współpracy i do zobaczenia w Krakowie!

Zrecenzowano: 10 września 2019

Super profesjonalna kompleksowa obsługa zarówno osób indywidualnych jak i grup (szkolnych, biznesowych)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, B1345DPinfo

Drogi Gościu,

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że usługi naszych przewodników po Krakowie oraz organizacja pobytu spełnił oczekiwania Państwa Gości. Zapraszamy do dalszej współpracy i do zobaczenia w Krakowie.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Najwyższa jakość usług, firma zdecydowanie godna polecenia.Klienci zadowoleni, zostawili wyłącznie pozytwny odzew. Profesjonalni przewodnicy, indywidualnie dobrany program zwiedzania dobrany specjalnie pod konkretne wymagania klienta. Na pewno będziemy jeszcze współpracować.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Maciek J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: wedrowieckrakow, Kierownik, Biuro Usług Przewodnickich WędrowiecOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Panie Macieju,

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że usługi naszych przewodników po Krakowie oraz indywidualnie dobrany program spełnił oczekiwania Pana klientów. Zapraszamy do dalszej współpracy i do zobaczenia w Krakowie.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Zarezerwowaliśmy z biurem dwie wycieczki:jedna po Krakowie z przewodnikiem oraz druga do Oświęcimia.Pani Kasia ,nasz przewodnik po Krakowie super.Pan kierowca do Wieliczki,pan Marek bardzo uprzejmy,był na czas,pełna profeska.W Oswiecimiu wszystko zorganizowane na tip top.Teściowie zachwyceni,już planujemy kolejny wyjazd w grudniu.Polecamy serdecznie!

Dziękujemy, sharp_objects

Drogi Gościu,

Dziękujemy za pozytywną opinię.
Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Państwa oczekiwania. Oprowadzanie po Krakowie i Małopolsce to nasza pasja i każde zadowolenie naszych Gości jest dla nas dużą pochwałą.
Zapraszamy ponownie i do zobaczenia w Krakowie.

Zrecenzowano: 2 września 2019

W tym roku miałam okazję być w Krakowie i przez fb trafilam na biuro Pani Kasi. Przemiła, kompetentna osoba, z ciekawymi pomysłami i pasją. Polecam wszystkim, którzy cenia sobie profesjonalizm z nutką humoru :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kaarolka

Droga Kaarolka,

Dziękujemy za pozytywną opinię.
Cieszymy się, że zwiedzanie Krakowa z naszym przewodnikiem oraz indywidualnie dobrany program spełnił Pani oczekiwania i wycieczka się podobała.
Zapraszamy na kolejne wycieczki.
Do zobaczenia w Krakowie!