Kraków
Polecam

Polecam współpracę z Biurem Przewodnickim Wędrowiec. Goście, którzy odwiedzili Kraków oraz okolica... Przeczytaj więcej

rosann84
smoczyca

Super profesjonalna obsługa grup zarówno szkolnych jak i grup osób dorosłych. Profesjonalni... Przeczytaj więcej

Mirosława W

Zrecenzowano: 3 września 2019

Najwyższa jakość usług, firma zdecydowanie godna polecenia.Klienci zadowoleni, zostawili wyłącznie pozytwny odzew. Profesjonalni przewodnicy, indywidualnie dobrany program zwiedzania dobrany specjalnie pod konkretne wymagania klienta. Na pewno będziemy jeszcze współpracować.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Maciek J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: wedrowieckrakow, Kierownik, Biuro Usług Przewodnickich WędrowiecOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Panie Macieju,

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że usługi naszych przewodników po Krakowie oraz indywidualnie dobrany program spełnił oczekiwania Pana klientów. Zapraszamy do dalszej współpracy i do zobaczenia w Krakowie.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Zarezerwowaliśmy z biurem dwie wycieczki:jedna po Krakowie z przewodnikiem oraz druga do Oświęcimia.Pani Kasia ,nasz przewodnik po Krakowie super.Pan kierowca do Wieliczki,pan Marek bardzo uprzejmy,był na czas,pełna profeska.W Oswiecimiu wszystko zorganizowane na tip top.Teściowie zachwyceni,już planujemy kolejny wyjazd w grudniu.Polecamy serdecznie!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, sharp_objects

Dziękujemy za pozytywną opinię.
Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Państwa oczekiwania. Oprowadzanie po Krakowie i Małopolsce to nasza pasja i każde zadowolenie naszych Gości jest dla nas dużą pochwałą.
Zapraszamy ponownie i do zobaczenia w Krakowie.

Zrecenzowano: 2 września 2019

W tym roku miałam okazję być w Krakowie i przez fb trafilam na biuro Pani Kasi. Przemiła, kompetentna osoba, z ciekawymi pomysłami i pasją. Polecam wszystkim, którzy cenia sobie profesjonalizm z nutką humoru :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kaarolka

Droga Kaarolka,

Dziękujemy za pozytywną opinię.
Cieszymy się, że zwiedzanie Krakowa z naszym przewodnikiem oraz indywidualnie dobrany program spełnił Pani oczekiwania i wycieczka się podobała.
Zapraszamy na kolejne wycieczki.
Do zobaczenia w Krakowie!

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Świetny kontakt z biurem, przewodnik miły, zabawny a przede wszystkim kompetentny! Jeżeli planujecie zwiedzanie Krakowa lub okolic to polecam kontakt z Panią Kasią :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Homoncik

Dziękujemy za pozytywną opinię.
Cieszymy się, że zorganizowana wycieczka po Krakowie i zwiedzanie z naszym przewodnikiem spełniło Pani oczekiwania. Zapraszamy na kolejne wycieczki i do zobaczenia w Krakowie.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Kolejny raz skorzystaliśmy z usług tego biura i potwierdza się nasza opinia, że jest to najlepsze i profesjonalne biuro. Wszystkie informacje dotyczące wycieczek dostawaliśmy w ekspresowym tempie. Płatność dokonaliśmy w PLN bez żadnych problemów. Poziom wycieczek i pilotów na najwyższym poziomie. Wiedza przemiłej Kasi przerosła nasze oczekiwania. Czuliśmy się bezpieczni i dopieszczeni pod każdym względem :). Kierowca zawsze punktualny i szybki w trasie. Jedzenie na wycieczkach bardzo dobre i obfite. Polecamy wszystkim z czystym sumieniem i prosimy o jeszcze.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, An B

Drogi Gościu,

Dziękujemy za pozytywną opinię i duże pochwały.
Cieszymy się, że zorganizowane przez nas wycieczki do Krakowa i Małopolski spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kolejnej wizyty w Krakowie. Mamy jeszcze parę asów w rękawie ;)