“godne polecenia miejsce”

Butcher Rzeźnik Restauracja
Nr 397 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Krakowska Restauracja Rzeźnik/Butcher to wyjątkowe steki przygotowywane wyłącznie z najwyższej jakości polskiej wołowiny, przyrządzone z pietyzmem według polskich przepisów. To także najlepsze polskie wina, alkohole i koktajle, a także świeżo wyciskane soki owocowe. To wszystko w połączeniu z klimatem wnętrza i atmosferą otoczenia sprawią, że przeniosą się Państwo w świat wyjątkowych kulinarnych smaków i doznań. Serdecznie zapraszamy.
Zrecenzowano 5 września 2019

Jestem Krakowianinem i odkryłem tą restaurację wczoraj ,Nowe miejsce, naprawdę godne polecenia z pełną odpowiedzialnością dla koneserów hatobriand wprost doskonały,z wyśmienitymi dodatkami,bardzo uprzejma obsługa..sosy grzybowy i piepszowy polecam szczególnie.Gratuluje to naprawdę doskonałe miejsce dla miłośników wołowiny))

1  Dziękujemy, sycylianin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Butcher Rzeźnik RestauracjaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy, cieszy nas to, że miło spędził Pan u nas czas i była to prawdziwa uczta smaków. Zapraszamy do częstszych odwiedzin :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jeśli chcesz dobrze zjeść idź do Rzeźnika.
Jeśli chcesz podziwiać rynek idź do Rzeźnika.
Bardzo dziękujemy za przepyszny obiad i kolacje, zostaliśmy dopieszczeni z każdej strony- tu wielkie ukłony dla Pana Antoniego i całej ekipy z obsługi.
Panie Antku dziękujemy za procentowo-słodkie pożegnanie. ❤️
Do szybkiego zobaczenia.

1  Dziękujemy, Dominika3city
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Butcher Rzeźnik RestauracjaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za opinię! Cieszymy się, że przyczyniliśmy się do tak pozytywnych wrażeń kulinarnych i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Rewelacyjna restauracja, świetny łosoś jurajski idealnie skomponowany z dodatkami (m.in.młode ziemniaczki, pomidorki, mini marchewka i fenkuł!) a stek perfekcyjny. Czas oczekiwania nie był zbyt długi a obsługa uśmiechnięta, profesjonalna i pomocna.
Poza tym ogródek w samym sercu Rynku zapewnia świetny klimat i dla romantycznej kolacji i dla popołudnia z przyjaciółmi. Polecam!

Dziękujemy, Aneta c
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Butcher Rzeźnik RestauracjaOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z pobytu w restauracji i wystawienie opinii. Cieszymy się, że mogliśmy pozytywnie zaskoczyć i spełnić oczekiwania, a cały wieczór upłynął w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy za rekomendację.

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Świetnie ulokowana restauracja z wyśmienitymi steki i nie tylko. Dania, które jedliśmy były pyszne, steki idealnie wysmażone według naszych preferencji, a kelnerzy byli wspaniali. Dbali o nasze dobre samopoczucie i komfort podczas pobytu. Serdecznie polecam!

2  Dziękujemy, Bartek P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Butcher Rzeźnik RestauracjaOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za te niezwykle miłe słowa. To dla nas ogromna dawka energii do dalszej pracy i rozwoju tego miejsca!

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Będąc na krótkim urlopie w Krakowie odwiedziliśmy Restaurację Rzeźnik i przepadliśmy... w smaku przyrządzonych potraw, sposobie ich podania, rewelacyjnej obsłudze i profesjonalnym podejściu menagera. Steki rozpływające się w ustach, borowiki w maśle-poezja, tatar z łososia-cudnie podany, świeży, z wyborem sosów i dodatków. Z uwagi na lekkie niedociągnięcie czasowe spowodowane wypadkiem jednego z kelnerów zaoferowano nam gratyfikację, której próżno szukać w dobrych polskich restauracjach-możliwe to jest jedynie w tych najlepszych. Brawo! Będziemy rozsławiać lokal wśród znajomych za niesamowite smaki i profesjonalizm załogi. I na pewno tam wrócimy :D

1  Dziękujemy, Ewa E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Butcher Rzeźnik RestauracjaOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania na tylu polach :) Tak pozytywny feedback jest dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy i rozwoju tego miejsca. Zapraszamy bardzo serdecznie do ponownej wizyty!

Butcher Rzeźnik Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Butcher Rzeźnik Restauracja? Podziel się wrażeniami!