“Przepyszne słodkości!”
Słodko i Czule — recenzja

Słodko i Czule
Nr 816 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 9 września 2019

Podczas spaceru w Parku Krakowskim natknęłam się na uroczą kawiarnię Słodko i Czule. Przepyszne ciasta, rogale i drożdżówki a do tego unoszący się w powietrzu smak świeżo zmielonej kawy. Można odpłynąć... :) byłam z dzieckiem i przynajmniej miałam pewność, że moje dziecko je ,,zdrowe słodkości'' Polecam dla każdego! Wrócę tu na pewno, jeszcze nie raz:)

Dziękujemy, Kinia F

Zrecenzowano 5 września 2019

Przedpołudniowa pyszna kawa. Pierwszy raz w tym miejscu, super klimat i pyszne desery. Wegańska tarta czekoladowa i sernik nowojorski - pycha! Na pewno wrócę.

Dziękujemy, gawlasik
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe ciasta bez chemii i ulepszaczy widać że włożono serce w ciasta i torty swietna kawa . Polecam

Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Przemiła, kompetentna i profesjonalna obsługa. Pyszne ciasta. Ogroomny plus za wegańskie opcje deserów na stałe w menu i wybór roślinnych mlek. Polecam definitywnie

Dziękujemy, MonikaD2232
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mała kawiarenka odwiedzona dwukrotnie podczas pobytu w Krakowie. Miła obsługa, przepyszna kawa i super ciacha. Bardzo przyjemny wystrój. Fajny klimat, miło posiedzieć :) Ceny atrakcyjne. Jak będę w okolicy - będę wracać :)

Dziękujemy, Aleksandra K

Słodko i Czule — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Słodko i Czule? Podziel się wrażeniami!