Tripadvisor

“Mój faworyt!”
Sakana Sushi & Sticks — recenzja

Sakana Sushi & Sticks
Zamów online
Nr 7 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja w Krakowie to najnowszy projekt marki - ewolucja znanego tradycyjnego Sushi Baru w japońską restaurację Sakana Sushi&Sticks. Menu to kulinarna podróż poprzez selekcje małych japońskich tapas inspirowanych tokijskim street food z barów zwanych IZAKAYA, po sushi w stylu omakase, wymagające najwyższego kunsztu od Szefów Kuchni. Dopełnieniem karty są dania z tradycyjnego grilla

Spędzając u Was czas żałuję tylko jednego- tego, że nie jestem fizycznie w stanie wciągnąć wszystkiego, co macie w menu :)
Bajka!

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, BezkaJazz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SakanaKrakow, Marketing, Sakana Sushi & SticksOdpowiedź udzielona 3 dni temu

Pani Katarzyno,
Mimo wszystko bardzo nas to cieszy :) Zapraszamy ponownie

Bardzo dobre jedzenie,miła obsługa,świetna atmosfera,desery palce lizać,Według mnie najlepsze sushi w krakowie

Dziękujemy, 368aleksanderw

Panie Aleksandrze
Dziękujemy za wizytę i pozytywny komentarz

Zrecenzowano 12 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Znakomite jedzenie, duży wybór dań. Bardzo miła obsługa. Bardzo dobre herbaty, dostępne są też wege opcje. Polecam!

Dziękujemy, 848agab

Dziękujemy za wizytę i pozytywny komentarz.
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 7 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Krzysiek i Olaf najlepsze sushi , ciekawe i urozmaicone rolki sushi . Płonący i oszałamiający deser . Polecam !!!!

Dziękujemy, frodas9999
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SakanaKrakow, Kierownik, Sakana Sushi & SticksOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2020

Dziękujemy za wizytę i przesłany komentarz.
Robimy wszystko by Nasi goście byli pod wrażeniem
Zapraszamy

Zrecenzowano 7 stycznia 2020

Przepyszne sushi i wspaniała obsługa. Polecam każdemu. Byliśmy z mężem drugi i na pewno nie ostatni raz.

Dziękujemy, 653ewelinad

Dziękujemy Pani Ewelino za przesłany komentarz i zaufanie.
Zapraszamy na każdą okazję

Sakana Sushi & Sticks — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sakana Sushi & Sticks? Podziel się wrażeniami!