Kraków

“Przepyszne jedzenie”
Sakana Sushi & Sticks — recenzja

Sakana Sushi & Sticks
Zamów online
Nr 4 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja w Krakowie to najnowszy projekt marki - ewolucja znanego tradycyjnego Sushi Baru w japońską restaurację Sakana Sushi&Sticks. Menu to kulinarna podróż poprzez selekcje małych japońskich tapas inspirowanych tokijskim street food z barów zwanych IZAKAYA, po sushi w stylu omakase, wymagające najwyższego kunsztu od Szefów Kuchni. Dopełnieniem karty są dania z tradycyjnego grilla
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Miałam okazję spróbować zupy rybnej, która okazała się strzałem w dziesiątkę! Jedzienie fenomenalne, na pewno będąc w Krakowie niejednokrotnie zajrzę :)

Dziękujemy, mrsskass
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SakanaKrakow, Kierownik, Sakana Sushi & SticksOdpowiedź udzielona 6 dni temu

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Nie wiem kto tak wysoko ocenia te sushi , nic specjalnego , ryż twardy ugotowany kilka godzin wcześniej a może i wcześnie rano albo wczoraj, rolki cieniutkie i skąpe , imbiru na dwa kawałki, wasabi w ilości paznokcia, herbata z propozycja dolewki , desery w b.wysokich cenach od 24zl wzwyż , drogo i niesmacznie , niestety dużo nauki dla kucharzy ; musza jeszcze popracować nad smakiem technika etc

Dziękujemy, J6868GSlilys
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SakanaKrakow, Kierownik, Sakana Sushi & SticksOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy za przesłany komentarz.
Ryż w Naszej restauracji gotowany jest na bieżąco.
Gramatury w naszych futomakach to 55g ryż 50g warzywa 60g ryba. Przykro nam że nie spełnił Państwa oczekiwań.
Nasza obsługa z chęcią poda większą ilość wasabi oraz imbiru oczywiście nieodpłatnie. Przy kolejnej wizycie prosimy dać znać.
Herbata zielona może być parzona nawet do 3 razy. Wiele osób twierdzi że 2 parzenie daje najlepszy efekt, stąd propozycja dolewki.
Nasze ceny są odzwierciedleniem najwyższej jakości składników.
Mam nadzieję na ponowne spotkanie. Będę mógł wtedy osobiście nadzorować Państwa stolik.
Pozdrawiam

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Pan Krzysztof na początku nie wzbudził naszego zaufania.. źle oceniliśmy... jak się okazało skupiony na wcześniejszych zamówieniach starał się skutecznie wznieść na wyżyny kulinarne i artystyczne.
Jak przyszła kolej na nas to rzeczywistość przerosła oczekiwania.
Bardzo polecamy sakana sushi szczególnie kiedy autorem dań jest Pan Krzysztof :)

Dziękujemy, 96kazimierzj

Panie Kazimierzu,
Nasi Sushi Masterzy wkładają 100% siebie w przygotowywane sushi.
Tak samo było tym razem, cieszę się że byli Państwo tego świadkami, a Krzysztof sprostał Państwa oczekiwaniom.
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Sakana Sushi and Stick to rewelacyjne miejsce na wieczorny wypad ze znajomymi na najleosze sushi w mieście ! Super Atmosfera ! Super Koktajle ! Super Sushi !

Polecam !

Dziękujemy, quanish

Dziękujemy za wizytę i pozytywny komentarz. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 1 tydzień temu

Lunch był przepyszny, w dobrej cenie i zaskakująco syty (nie miałem miejsca na wszystkie rollsy, ale było tak dobre że odczekałem i dojadłem :)) . Po takim lunchu już się nie mogę doczekać jakichś dań ze stałej karty!

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Extraordinary777194

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie do próbowania dań z karty.
Pozdrawiamy

Sakana Sushi & Sticks — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sakana Sushi & Sticks? Podziel się wrażeniami!