Kraków

“polecam”
Sakana Sushi & Sticks — recenzja

Sakana Sushi & Sticks
Zamów online
Nr 1 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja w Krakowie to najnowszy projekt marki - ewolucja znanego tradycyjnego Sushi Baru w japońską restaurację Sakana Sushi&Sticks. Menu to kulinarna podróż poprzez selekcje małych japońskich tapas inspirowanych tokijskim street food z barów zwanych IZAKAYA, po sushi w stylu omakase, wymagające najwyższego kunsztu od Szefów Kuchni. Dopełnieniem karty są dania z tradycyjnego grilla

serdecznie polecam sakane oraz sushi serwowane przez Grzegorza, ktorego kulinarny kunszt i urok osobisty dopelnia bogatej oferty karty dan.
smacznie, klimatycznie i oryginalnie. az chce sie wracac. na brunch, na lunch, na chwile i na dluzej.

Dziękujemy, 939magdalenam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SakanaKrakow, Kierownik, Sakana Sushi & SticksOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Pani Magdaleno,
Dziękujemy za bardzo tak wysoką notę oraz mile spędzony czas.
Zapraszamy do poznawania nowych dań dostępnych tylko u Nas :)

Witam,

Ostatnio z moją żoną wybraliśmy się do Sakana Kraków.

Było wyśmienicie, super obsługa, pyszne jedzenie i ekstra atmosfera.

Na prawdę polecam każdemu to miejsce, samo centrum obok Krakowskich Błoń - idealne miejsce na randkę !!

Jeszcze raz polecam każdemu.

Szczególe pozdrowienia dla sushi mastera Pawła, który ugościł nas na najwyższym poziomie !

Pozdrawiam

Dziękujemy, misiek-masta

Dziękujemy za wizytę oraz miłe słowa.
Dajemy z siebie wszystko, aby Nasi goście byli zadowoleni.
Zapraszamy do ponownego spotkania, a pozdrowienia przekazujemy :)

Polecam!! Jedno z najlepszych sushi jakie jadłem, tylko trzeba usiąść przy barze i zdać się na na Pana Krzyśka. Super łączenia smaków i oryginalne wasabi.
Plus bardzo miła konserwacja:)

Dziękujemy, dzieciakk

Dziękujemy za odwiedziny i pozytywną opinię.
Staramy się aby Nasze sushi zapadało w pamięć, a wybór miejsc barowych to idealne miejsce do fantazji kulinarnych.
Pozdrawiamy

Bardzo miła atmosfera. Personel sympatyczny i profesjonalny
Sushi, które wybrałam przepyszne. Fajnie mieć blisko siebie takie miejsce.
Pozdrawiam

Dziękujemy, Kseniam878

Dziękujemy za miłe słowa, dajemy z siebie wszystko właśnie dla nich :)
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo miłe zaskoczenie w mojej ulubionej części Krakowa. Piękny budynek i okolica. Restauracja ładnie urządzona a jedzenie bardzo dobre. Miło czasem odstawić kotleta z ziemniakami i zjeść coś na światowym poziomie, a tu tego właśnie doświadczyłem. Moja dziewczyna bardzo zadowolona, nie będę musiał dziś już odkurzać mieszkania.

Dziękujemy, SebastianS5652
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SakanaKrakow, Kierownik, Sakana Sushi & SticksOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dziękujemy Panie Sebastianie za miłe słowa.
Ma Pan rację, warto odwiedzać Naszą restaurację, aby odkrywać nowe smaki.
Cieszymy się że ulżyliśmy Panu również w pracach domowych.
Pozdrawiamy

Sakana Sushi & Sticks — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sakana Sushi & Sticks? Podziel się wrażeniami!