“Pyszne sushi!”
Sakana Sushi & Sticks — recenzja

Sakana Sushi & Sticks
Zamów online
Nr 2 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja w Krakowie to najnowszy projekt marki - ewolucja znanego tradycyjnego Sushi Baru w japońską restaurację Sakana Sushi&Sticks. Menu to kulinarna podróż poprzez selekcje małych japońskich tapas inspirowanych tokijskim street food z barów zwanych IZAKAYA, po sushi w stylu omakase, wymagające najwyższego kunsztu od Szefów Kuchni. Dopełnieniem karty są dania z tradycyjnego grilla
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo fajne miejsce, ładny lokal i przepyszne jedzenie :) tak dobrego sushi chyba nigdzie nie jadłam :)

Dziękujemy, Mityczna O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SakanaKrakow, Kierownik, Sakana Sushi & SticksOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Z radością czytamy takie opinie, dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 3 września 2019

Tak smacznego sushi nie jadłem dawno! Na pewno tu wrócimy :) gorąco polecam. Świeże składniki pięknie podane.

Dziękujemy, Piotr D

Dziękujemy za opinię.
Mamy nadzieję że już zawsze smacznego sushi będzie się Panu kojarzyło z Sakana Sushi & Sticks Kraków.
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 3 września 2019

Czytając pozytywne opinie nie byliśmy przygotowani na tak pozytywną przygodę kulinarną. Przepyszna ryba, połączona z delikatnym ryżem, wraz ze świeżymi i smacznymi dodatkami tworzą cudowna kompozycje. Dodając do tego świetna atmosferę i miła obsługę otrzymujemy połączenie idealne.

Dziękujemy, Kikoshima

Dziękujemy za tak wysoką ocenę i miłe słowa.
Chcemy aby Sakana Sushi & Sticks Kraków kojarzyła się z miła atmosferą i doskonałą ucztą.
Cieszymy się że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowna obsługa, dużo 'upominków' kulinarnych do zamówionego dania. Bardzo polecam i będę tutaj wracał

Dziękujemy, Rafal O

Panie Rafale,
Dbamy o to aby goście wychodzili z restauracji uśmiechnięci, nasyceni i głodni powrotu :)
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Już kolejny raz zamówiłam zestaw lunchowy - wersja z zupą. Naprawdę syta porcja, bardzo korzystna cena, świetnie dobrane smaki - pasują do siebie ale nie jest monotonnie. Niestety po raz kolejny rozczarowała mnie obsługa. Tym razem zadzwoniłam żeby zamówić 2 zestawy, otrzymałam informację, że do około 20 min. lunch będzie gotowy do odebrania. Przyszłam po 20 minutach i czekałam jeszcze aż pół godziny (ruch w restauracji był niski). Akurat przyszłam z koleżanką, spytała czy też może jeszcze domówić lunch i dostała odpowiedź, że jest 15:03 i od 3 minut nie można przyjąć zamówienia. Rozumiem, że nie, ale bądźmy konsekwentni odnośnie punktualności.

1  Dziękujemy, Cesarzowamakaronu

Szanowna Pani,
Przykro Nam że Pani zamówienie nie zostało zrobione na czas. Jesteśmy pewni, że kolejnym razem będzie przygotowane punktualnie.
Pozdrawiamy

Sakana Sushi & Sticks — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sakana Sushi & Sticks? Podziel się wrażeniami!