“Odkryliśmy jak powinno smakować świeże sushi 🍱 ”
Sakana Sushi & Sticks — recenzja

Sakana Sushi & Sticks
Zamów online
Nr 2 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja w Krakowie to najnowszy projekt marki - ewolucja znanego tradycyjnego Sushi Baru w japońską restaurację Sakana Sushi&Sticks. Menu to kulinarna podróż poprzez selekcje małych japońskich tapas inspirowanych tokijskim street food z barów zwanych IZAKAYA, po sushi w stylu omakase, wymagające najwyższego kunsztu od Szefów Kuchni. Dopełnieniem karty są dania z tradycyjnego grilla
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze sushi jakie jedliśmy w kraju. Na dodatek wiedza i kunszt Grzegorza i Tomka pozwoliły poznawać kolejne smaki dalekiego wschodu Smaczne, świeże, niecodzienne oraz wspaniała obsługa

Dziękujemy, michalsalno
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SakanaKrakow, Kierownik, Sakana Sushi & SticksOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Panie Michale,
To zaszczyt czytać Pana komentarz. Cały czas dążymy do doskonałości.
Mamy nadzieje na kolejne spotkanie, aby móc ponownie przenieść się do kraju Kwitnącej Wiśni.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Sushi i serwis na 5+! Panowie za barem: Olaf i Grzesiek-świetny kontakt z gośćmi. Wszystko szybko i sprawnie-polecam mocno!

Dziękujemy, Isabella2110

Pani Izabelo,
Dziękujemy za wizytę i pozytywny komentarz.
Stawiamy na bliski kontakt pracowników z gośćmi, a Sushi Masterzy jak Olaf i Grzesiek tworzą Sakanę
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Genialne miejsce na spokojne delektowanie się wyborną kuchnią w bardzo przyjemnym wnętrzu i otoczeniu krakowskich błoń. Dla mnie najważniejsze: z dala od turystycznego epicentrum i morza rozgorączkowanych weekendowych zaliczaczy miasta. A kuchnia - wyborna, taka jak powinna być!Zaskakująca bardzo szeroka karta menu - jest w czym wybierać. No i bardzo ważne: pozytywna atmosfera, uśmiechnięta i miła obsługa którą pozdrawiamy

Dziękujemy, Maciej O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SakanaKrakow, Kierownik, Sakana Sushi & SticksOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Panie Macieju,
Dziękujemy za wizytę i pozytywną opinię na Nasz temat. Zapraszamy ponownie, aby skosztować kolejnych pozycji z Naszego albumu menu.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne sushi z dodatkiem trufli-oryginalny smak i aromat. Plus za opcje bezglutenowe (sos sojowy). Miła obsługa

Dziękujemy, karolinakB62MQ

Szanowna Pani Karolino,
Staramy się dopasować do wszystkich preferencji Naszych gości, bardzo cieszy Nas fakt, że zostało to przez Panią docenione.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, elegancko, przyjazne dla piesia. Prestizowa lokalizacja przy bloniach, mila obsluga. Ogrodek z widokiem na Blonia i park. Wasabi swiezo siekane, co jest wyjatkowe. Bardzo mile miejsce na sushi.

Dziękujemy, tripowski

Dziękujemy za wizytę oraz wystawiony komentarz. Nasze ceny są odzwierciedleniem wysokiej jakości składników i niepowtarzalnymi elementami takimi jak świeżo siekane wasabi.
Zapraszamy ponownie

Sakana Sushi & Sticks — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sakana Sushi & Sticks? Podziel się wrażeniami!