Kraków

“Nowe miejsce z ambicjami (trochę ponad stan)”
Błonia Bistro — recenzja

Błonia Bistro
Nr 668 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)

Generalnie, to chodziło nam o mule. Były. Duże, świeże (mimo, że niedziela), nie przegotowane, z dobrym pachnącym winem sosem. Porcja w sam raz na lunch. Wcześniej krem z kalafiora, faktycznie z posmakiem białej czekolady i podwędzany burak. I tutaj już widać, że kuchnia nie daje rady pomysłom twórcy menu. Burak był po prostu podpiekanym burakiem z kozim serem - nic tych smaków nie łączyło, dodatki istniały na talerzu same sobie.
Ceny są ustawione tak, żeby danie główne było rozsądnie niedrogie a reszta ma zrobić rachunek. Zupa za 18 i litr lemoniady za 22 to trochę przesada. I JEDNA toaleta na cały lokal.
Potencjał jest, duże pieniądze włożone w lokal - niech go nie zmarnują. Obsługa już jest świetna.

Dziękujemy, TomOfSilesia

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spontaniczność wybraliśmy się do bistro.

Zamówiliśmy napoje oraz papardelle z poszarpanym policzkiem oraz polecony przez kelnerkę deser ptysia

Oba dania były warte spróbowania.
Dziękujemy Pani Soni za rewelacyjny serwis, zawsze obecny uśmiech ☺ oraz rekomendacje.

Na pewno odwiedzimy ponownie

Dziękujemy, waflowykawaler
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam dwukrotnie. Za pierwszym razem wyszłam dosyć zadowolona. Zarowno zamówione koktajle oraz pizze, jak i obsługa były bardzo dobre. Przy drugiej wizycie jedzenie było dużo, dużo gorsze. Stek z kalafiora jako jedyny był w porządku, ale bez większego szału. Przystawka mix błonia okropnie tłusta, nachosy bez smaku, tak jak i trzy dołączone do tego sosy, każdy smakował tak samo, a raczej nie smakował. Burger z burakiem również tłusty i po prostu niesmaczny, sosu było tak dużo, ze bułka była cała przesiąknięta. Ponadto po całym tym zestawie, mimo iż nie zjedliśmy tego dużo, źle się czuliśmy. Przy tej wizycie obsługa była dosyć miła, ale średnio zainteresowana. Przyjęcie zamówienia i podanie rachunku. Niestety duże rozczarowanie.

Dziękujemy, alesaam
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejscówka bardzo interesująca, też przy błoniach. Dużo miejsca zarówno na zewnątrz jak i w środku, co pozwala na wybór klimatu, bardziej swobodnego lub intymnego. Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane, wege Bowl mnie urzekło i polecam, będę wracać po te smaki, mąż chwalił burgera, który również wyglądał bardzo apetycznie. Obsługa nierówna, uśmiechnięta kelnerka na zmianę z lekko nadąsanà (no może zestresowana?) troszkę zbyt długi czas oczekiwania na napoje, przy nie dużym obłożeniu.
Ceny powyżej umiarkowanych

Dziękujemy, 513anetas
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Zupa tajska bardzo dobra, niestety dorsz mnie nie urzekł, ale był smaczny. Przyjemny lokal, miła obsługa, bardzo duży parking.

Dziękujemy, Izabela J

Błonia Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Błonia Bistro? Podziel się wrażeniami!