“Tak Trzymać”
Gate of India — recenzja

Gate of India
Zamów online
Nr 440 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nic dodać, nic ująć, nadal moim zdaniem najlepsza restauracja indyjska w Krakowie.Brawo Gate of India tak trzymać

Dziękujemy, 82jacek2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gate0findia, Kierownik, Gate of IndiaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Serdecznie dziękujemy za opinię :)
Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Pana oczekiwania.
Zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 27 marca 2019

Uwielbiam to miejsce. Jeśli mam wybrać się gdzieś na kolacje, to zawsze jest to pierwszy punkt na mojej liście. Stosunek jakości do ceny, kompozycja dań, smak, przyprawy no kosmos! Polecam każdemu.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, justynaw303
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gate0findia, Kierownik, Gate of IndiaOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za opinię! Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie, miejsce z wspaniałą atmosferą, zostałam obsłużona przez przeuroczą kelnerkę a jedzenie niebo w gębie! 10/10

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, GroverGrover
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gate0findia, Właściciel, Gate of IndiaOdpowiedź udzielona 14 marca 2019

Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji spotkała się z Pańskimi oczekiwaniami.
Zapraszamy ponownie! :)

Pozdrawiamy serdecznie,
Gate of India

Zrecenzowano 25 lutego 2019

Bylam w tej restauracji ze znajomymi i kazdy z nas zamowil co innego. Bylismy zachwyceni. Nawet kolezanka ktora z natury jest malkontentka zachwycila sie daniem z kurczaka. Obsluga bardzo professionalna i pomocna. Kelner mial duzo cierpliwosci i wyrozumialosci. :) Bardzo dokladnie wytlumaczyl co kryje sie pod obco brzmiacymi nazwami. Bardzo polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AniaAToronto
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowna kuchnia, pyszne jedzenie, przestronny lokal, obrotni mili kelnerzy a w szczególności przystojny Pan Tomek ;)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Marta W

Gate of India — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gate of India? Podziel się wrażeniami!