Zrecenzowano 5 października 2017

Nie było źle. Nie mielismy niestety czasu skorzystać z basenu. Szkoda że nie można na miejscu czegoś zjeść ale to nie problem mozna znaleźć niedaleko resaturacyjnki, np. włoskie. Ładna dzielnica szybko dojeżdżaja taxówki.

• Data pobytu: październik 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, stefan_29_02
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017

UWAGA: RECENZJA DOTYCZY HOTELU DAISY SUPERIOR. PROSZĘ NIE MYLIĆ GO Z HOTELEM DAISY, KTÓRY JEST W TYM SAMYM BUDYNKU
Pokój ładny, duży, przestronny, z miękką wykładziną. Syte śniadanie w formie bufetu. 10 minut spacerem do przystanku autobusowego Park Decjusza, a stamtąd już tylko 15-20 minut autobusem do centrum miasta i 20-25 minut do Dworca Głównego. Blisko lotniska. Hotel położony w spokojnej, cichej i zielonej dzielnicy z dominującą niską zabudową. Miła i przyjazna obsługa. Na minus zasługuje basen, który swoje lata świetności miał kilkanaście - kilkadziesiąt lat temu; potrzebny jest mu pilny remont. Za jacuzzi i saunę trzeba dodatkowo zapłacić. Nie ma windy. Ogólna ocena 6/10. Cena lekko zawyżona.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Mikołaj M
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

hotel w porządku, w cichej okolicy, dojazd do centrum komunikacją miejską bardzo dobry. Pokój i łazienka powinny być czystsze, śniadania nie jedliśmy nie jestem w stanie tego ocenić. Dostęp do basenu bardzo dobry

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, dominikaa17
Zrecenzowano 8 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tu przez przypadek. Ogólnie tak sobie. Plus cisza spokój w willowej dzielnicy. Minusem brak restauracji- dużym minusem. Automat ze słabą kawą trochę kiepsko. Śniadanie 25 zł- trochę przesada. Pokoje ładne łazienka ... hm . Dla nie wymagających Ok.

Data pobytu: maj 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 10 maja 2017

Hotel trochę na uboczu. Zaletą jest cisza, wadą odległość do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej. Chociaż to wszystko pojęcia względne, bo można się przespacerować. My pierwszy dzień szliśmy pieszo na Starówkę i pieszo wracaliśmy do hotelu (bo nie padało). Fajne jest umeblowanie, można się poczuć jak na Wawelu. Strasznie drogie śniadania. W hotelach które przeglądałem śniadanie kosztuje 10 zł, a tu 25 zł! Za dwudaniowy obiad w pobliżu Starego Rynku płaciłem... 15 zł!!

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, julsilver