Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pachnie nowością. 5 km od centrum Krakowa. 100m od hotelu pętla autobusowa i tramwajowa. Duży parking dla samochodów i autobusów. Miła obsługa. Pokoje spore. Czyste i dobrze wyposażone. Śniadania w formie bufetu. Bardzo duży wybór dań. Pysznie. Obsługa miła i pomocna. Polecam.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 584micha_w
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MetropoloGT, Junior Deputy General Manager, Metropolo by Golden TulipOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

w imieniu całego zespołu dziękuję serdecznie za pozostawiony komentarz.
Ogromnie się cieszę, że pobyt z nami ocenia Pan tak wysoko i mam ogromną nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję Gościć Pana w naszym hotelu.
Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem,
Julia N.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Wszystko było bardzo fanie. Miła obsługa, piękne i schludne pokoje. Troszkę daleko od centrum ale jak ktoś jest samochodem to nie ma problemu z dojazdem.Polecam i jak będę następnym razem w Krakowie to napewno skorzystam :)

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Golden Tulip Hotels - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, Culture65171955692
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MetropoloGT, Acting General Manager, Metropolo by Golden TulipOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za wspaniałą ocenę. Niesamowicie cieszy nas, ze hotel jak i otoczenie przypadły Państwu do gustu, a personel hotelu wykazał się i pozostawił po sobie miłe wspomnienia. Dziekujemy za te sowa uznania. Mamy nadzieję, że nieraz będziemy mieć okazję goscić Państwa w Krakowie
Z poważaniem, Piotr Jarząbek

Zrecenzowano: 1 maja 2019

Hotel od samego wejścia robił ogromne wow. Pokoje czyste a obsługa hotelu bardzo mila. Śniadania pyszne. Pościel czysta a łóżko bardzo wygodne. Przestronna łazienka z dość dużym prysznicem. Jedyna rzecz która wydarzyła się pierwszej nocy to telefon pokojowy który zadzwonił o godzinie 8. Pozatym naprawdę rewelacja. Napewno odwiedzę ponownie

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, Climber54533217675
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MetropoloGT, Dyrektor generalny, Metropolo by Golden TulipOdpowiedź udzielona 6 maja 2019

Szanowny Gościu,
Dziękuję za pozostawioną opinię oraz pobyt. Cieszę się, że nasz spełnił oczekiwania.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia ponownie.
Łukasz Pakuła Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019

Nowy obiekt na mapie Krakowa - przestronne pokoje, bardzo dobre śniadania z elementami kuchni Dalekiego Wschodu. Sauna :) Wieczorami miła atmosera w barze - ciekawa karta win - sporo win dostępnych na kieliszki.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, nJoy35
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MetropoloGT, Dyrektor generalny, Metropolo by Golden TulipOdpowiedź udzielona 24 kwietnia 2019

Szanowny Gościu,
Dziękuję za pobyt oraz pozostawioną opinię. Cieszy mnie, że nasza oferta kulinarna spełniła oczekiwania i spotkała się z zadowoleniem.
Mam nadzieję, że przy kolejnej okazji wybór ponownie padnie na nasz hotel. Pozdrawiam serdecznie.
Łukasz Pakuła, Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 16 lutego 2019

Byłem gościem tego hotelu przez dwie noce. Hotel jest w świetnej lokalizacji, można dojechać do niego 3 liniami tramwajowymi z czego dwie jadą spod dworca głównego i jadą obok Starego Miasta i Plantów. Dodatkowo okolica hotelu jest bardzo cicha i w pobliżu znajduje się park, który latem zapewne wygląda przepieknie dzięki czemu można tam na prawdę odpocząć. Wystrój wnętrz przepiękny. Obsługa recepcji i restauracji na najwyższym poziomie, pracownicy uśmiechnięci do tego stopnia że udziela się gościom pozytywny nastrój :-)
Gorąco polecam ten Hotel jako miejsce do spotkań biznesowych ale i wypadów rodzinnych i wyjazdów ze znajomymi.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Campanile.com - Louvre Hotels Group
1  Dziękujemy, Adventure32479980950
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MetropoloGT, Dyrektor generalny, Metropolo by Golden TulipOdpowiedź udzielona 19 lutego 2019

Szanowny Gościu,
bardzo dziękuję za miłe słowa i tak szczegółową opinię. Tym bardziej będzie nas ona motywowała do tego by jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.
Łukasz Pakuła, Dyrektor Hotelu.