Kraków

“Rozczarowanie”

Czekaj Na Mnie Pod Jabłonią
Nr 1 073 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Opis: Witamy Państwa w Rodzinnym Domu Restauracyjnym "CZEKAJ NA MNIE POD JABŁONIĄ" na Alejach Pokoju 60. W centrum Krakowa, tuż przy TAURON Arenie, wśród jabłoni znajdziecie Państwo biały domek a w nim trzy klimatyczne sale z osobnym kącikiem zabaw dla dzieci. Idealne miejsce do spędzania czasu w gronie najbliższych. Posiadamy osobną salę bankietową, na której przygotujemy dla Państwa uroczysty obiad rodzinny, spotkanie biznesowe lub szkolenia. Potrawy jakie proponujemy są połączeniem kuchni śródziemnomorskiej i Polskiej. Piec opalany drewnem pozwoli na przygotowanie cienkiej chrupiącej pizzy jak i wielu innych dań. W sezonie letnim zapraszamy Państwa do naszego zielonego ogrodu w samym środku klimatycznego sadu.

Postanowiliśmy odwiedzić to miejsce by spróbować czegoś nowego w Krakowie. Niestety strasznie się zawiodłem. Po pierwsze ceny, zdecydowanie za drogo jak na wielkość porcji i ich smak. Schabowy - panierka z odrobiną mięsa, a kapusta zasmazana nawet jej nie przypominała. Ogólnie klapa. Już tu nie wrócimy.

Dziękujemy, Piter2291

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jak by się dało dałbym 0 albo -1. Wizyta w niedzielę. Obłożenie spore ale ciężko oprzeć się wrażeniu, że ilość obsługi na restaurację jest za mała (3 kelnerki). Skutek: czekanie na kartę - 10 minut, na złożenie zamówienia kolejne 10, na realizację zamówienia (2 filety z kaczki, pizza dziecięcia i spaghetti dziecięce) czekaliśmy godzinę. Dania dziecięce w miarę ok ale filety za 40 zł to jakieś nieporozumienie. Mięso na wpół surowe i w ilości 3 małych kawałków, cieciorka z puszki, kilka warzywek i tyle. Więcej w zakupie chyba kosztował talerz na którym było to podane. Napoje podane w brudnych szklankach. Kolejka w tym dniu do składania reklamacji była dłuższa niż do zamówień.

2  Dziękujemy, Yankess85
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Byłam po raz pierwszy zaraz po otwarciu po danie na wynos...schabowy przypalony,ziemniaki smakowały jak z poprzedniego dnia.Bylo dość pozno wiec dałam druga szanse jakieś 2 tyg później...kolejna masakra mięso w sosie z zielonym pieprzem nie do zjedzenia ,kluski leniwe czy tego typu sama papa zaklejajaca usta, ćwiartka kaczki spieczona na wiór! Pomyślałam ze startują i może potrzeba im trochę czasu na rozkręcenie się.Poczekalam dość długo i dałam kolejna szanse bo okolica przyjemna a i trochę pozytywnych opinii...i MASAKRA!!!O 13 w niedziele jeszcze nie ma rosołu chociaż jest to zupa serwowana specjalnie w ten dzień! Schabowy tym razem grubości 4 mm z czego 3 mm to panierka , w zasadzie nie wiem czy w ogóle było w nim mięso ! Spaghetti dla dziecka podobno bolognese...hmmm raczej mocno aldente makaron z pomidorami z puszki słabej jakości mięsa prawie wcale !!!...Już coca cola zaserwowana ciepła (sic!)na samym początku w upalny dzien, bez zapytania czy chce lód powinna mi dać do myślenia.NIGDY WIĘCEJ !!! Szkoda czasu i pieniędzy .Nie mam pojęcia jakim cudem tyle pozytywnych opinii!!!

2  Dziękujemy, MagdaPar
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko smaczne i odpowiednio duże porcje, miła i kompetentna obsługa.
Gorąco polecam w 100 procentach

1  Dziękujemy, Jarosław N
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Idealne miejsce dla rodzin z dziecmi, jedzenie przepyszne, zogromniałe schabowy, rosołek bardzo dobry, ale dostępny tylko w niedziele. Moją ulubioną potrwą bezapelacyjnie jest ravioli buraczane. Dla osób które przyjadą na rowerze 10% zniżki.

Dziękujemy, Patrycja P

Czekaj Na Mnie Pod Jabłonią — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Czekaj Na Mnie Pod Jabłonią? Podziel się wrażeniami!