Otwarte dzisiaj: Zamknięte

Miejsce Mega

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019
Dariusz S

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

I bardzo profesjonalne podejście ze strony Panów z obsługi :) wszystko dokładnie objaśnili mnie i moim anglojęzycznym znajomym, służyli również pomocą, gdy ktoś jej potrzebował. Podczas godziny rozrywki skorzystaliśmy z kilku różnych gier - wszystkie działały płynnie i bez zarzutu :)

1  Dziękujemy, Ola O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VRepublic, Kierownik, VRepublic - Virtual Reality ParkOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za wizytę i poświęcenie chwili na napisanie recenzji Ola! Zapraszamy serdecznie w przyszłości i pozdrawiamy :)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Wizyta w tym miejscu była dla nas pierwszą przygodą z VR i jesteśmy szczęśliwi, że odbyła się ona właśnie tutaj. Lokal leży trochę na uboczu, dzięki czemu nie ma dookoła tłoku, co dla mnie osobiście jest dużym plusem. Panowie z obsługi genialni, od razu złapaliśmy wspólny język, wszystko pokazali, wszystko wytłumaczyli, cały czas czuwali w gotowości do pomocy podczas rozgrywki. Samo granie również świetne. Boksy do gry dość spore, same gry działały płynnie i bezproblemowo. Godzina zleciała nam bardzo szybko i na pewno wrócimy tutaj podczas kolejnego wypadu w przyszłym roku.

1  Dziękujemy, Dariusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VRepublic, Kierownik, VRepublic - Virtual Reality ParkOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Witaj Dariusz, bardzo dziękujemy za poświęcenie chwili i napisanie recenzji. Bardzo się cieszymy, że spędziłeś w naszym Parku świetny czas i zapraszamy serdecznie do ponownych odwiedzin!

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Jeśli zastanawiasz się czy iść do kolejnego muzeum czy spróbować czegoś nowego - wybierz VRepublic :) Jest to świetna rozrywka zarówno dla par jak i większej ilości osób. Chłopaki są świetni, pomagają dobrać rozrywkę tak, by bawić się najlepiej. W dobrej zabawie nie przeszkodził mi nawet I trymestr ciąży, obsługa zadbała o moje bezpieczeństwo :) Musicie tego spróbować, tego nie da się opisać!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, Patrycja G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VRepublic, Kierownik, VRepublic - Virtual Reality ParkOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Patrycja bardzo dziękujemy za tą super recenzję! Pozdrawiamy serdecznie :)

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Wybrałyśmy to miejsce jako atrakcję w wieczór panieński. Sama przygoda z wirtualną rzeczywistością bardzo ciekawa, obsługa na każdym etapie służyła wskazówkami. Ze względu na okazję, nie było również problemu, aby przynieść swój alkohol. Polecam ;)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Lufciaga

Dziękujemy bardzo za recenzję dziewczyny! Zapraszamy serdecznie do ponownych odwiedzin w przyszłości :)

Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce po poleceniu przez znajomych i naprawdę było warto! Obsługa wykonuje świetną robotę tłumacząc i wyjaśniając co i jak. Aplikacje które polecili przerosły moje oczekiwania, zabawa udana na maksa! Z czystym sercem mogę polecić to miejsce :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Aleksandra W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VRepublic, Kierownik, VRepublic - Virtual Reality ParkOdpowiedź udzielona 24 maja 2019

Dziękujemy bardzo za wizytę i tą recenzję! Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin :)