Zrecenzowano: 14 września 2019

Mozna by jedynie troche podreperowac usterki w pokojach, np zadrapane ściany, obskubane meble, krzesla sie kiwaly, ale pokoje pieknie urządzone, ze smakiem i gustem. Mimo ze to centrum krakowa mozna smialo odpoczac. Jedynie problem z parkingami. Czysta rozpacz zeby zaparkowac gdziekolwiek.

Dziękujemy, babiarzartur
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BelleEpoqueReception, Recepcja, Belle Epoque ResidenceOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wysokie noty i za pozostawienie swojej opinii na TripAdvisor! Cieszymy się, że odpowiadało Państwu położenie naszego obiektu w cichej okolicy i że doceniają Państwo umeblowanie apartamentu. Weźmiemy pod uwagę Państwa wskazówki dotyczące drobnych usterek - zawsze staramy się załatwiać takie sprawy na bieżąco. Przykro nam, że pojawiły się trudności związane ze znalezieniem miejsca parkingowego - nasz obiekt nie dysponuje prywatnym parkingiem, wobec czego do użytku gości pozostaje parking miejski oraz prywatne parkingi strzeżone, położone w odległości ok. 500 m od naszego hotelu. Mamy nadzieję, że mimo tych niewielkich niedogodności, ponownie odwiedzą Państwo Kraków i Belle Epoque Residence!

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Bardzo wygodny apartament. Bardzo dobrze wyposażony. Duży plus za dodatkowy telewizor w sypialni. Kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt. Czystość bez zarzutu. Lokalizacja apartamentu pozwala w 10 min spacerem dojść na Rynek

Dziękujemy, Lukasz2609
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BelleEpoqueReception, Recepcja, Belle Epoque ResidenceOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za pobyt oraz za przyznanie Belle Epoque najlepszych ocen i przychylny komentarz. Niezmiernie nam miło, że spełniliśmy Pana oczekiwania względem apartamentu. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z wyposażenia, czystości, oraz lokalizacji apartamentu. Mamy nadzieję, że będziemy mieli szansę gościć Pana ponownie, serdecznie zapraszamy!

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Polecam obiekt osobom, które planują aktywnie spędzić czas w Krakowie. Jest świetnie położony. 10 minut na piechotę od Rynku. Obsługa jest bardzo miła i kompetentna. Pokoje dość spore, zgodne z opisem. Kuchnia dobrze wyposażona.

Dziękujemy, AnitaW1176
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BelleEpoqueReception, Kierownik recepcji, Belle Epoque ResidenceOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy za przyznanie nam najwyższych ocen oraz za pozostawienie miłego komentarza. Cieszymy się, że dostrzegli Państwo, iż opis naszych apartamentów jest wiarygodny. Jest nam miło dowiedzieć się, że byli Państwo zadowoleni z apartamentu oraz jego lokalizacji, gdyż zależy nam, by umożliwiać naszym gościom korzystanie z uroków Krakowa oraz zapewniać komfortowe warunki wypopoczynku. Dziękujemy również za docenienie naszego personelu. Zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Belle Epoque to miejsce zlokalizowane blisko starego miasta w Krakowie, jest czyste i łączy klasyczny wystrój krakowskiej kamienicy z nowocześnie urządzonymi pokojami i różnymi udogodnieniami. Fantastyczna propozycja na romantyczny wypad w Krakowie dla par. Polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, recenzjebardzo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BelleEpoqueReception, Kierownik recepcji, Belle Epoque ResidenceOdpowiedź udzielona 14 maja 2019

Serdecznie dziękujemy za przychylny komentarz i poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami z pobytu w Belle Epoque Apart Residence. Niezmiernie nam miło, że byli Państwo zadowoleni z udogodnień w apartamencie oraz że docenili Państwo jego wystrój i wyjątkowy urok. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście miło wspominali pobyt u nas. Państwa zadowolenie i satysfakcja z pobytu jest dla nas największą nagrodą. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo odwiedzić nas ponownie, serdecznie zapraszamy :)

Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Idealny hotel na miły, weekendowy wypad do Krakowa. Nie mam nic do zarzucenia. Dobra lokalizacja, czysty pokój i bardzo ładny budynek którego elegancka, XIX wieczna elewacja skrywa nowoczesne wnętrze. Polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Turbo D

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz oraz przyznanie Belle Epoque najlepszych ocen. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania względem apartamentu oraz że przypadł Państwu do gustu jego wystrój.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom doskonałe warunki do odpoczynku, jednocześnie bądąc w bliskiej odległości od wszystkich krakowskich atrakcji i zabytków. Mamy nadzieję, że zechcą nas Państwo odwiedzić ponownie :) Serdecznie zapraszamy!