“Jest ok”

Nadwiślańska Resto & Vodka Bar
Nr 440 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opis: NADWIŚLAŃSKA RESTO & VODKA BAR - nowe miejsce na gastronomicznej mapie Krakowa. Nadwiślańska to jednak coś więcej niż kolejna, "zwykła" restauracja... Stworzyliśmy dla Was koktajl bar, restaurację z wyjątkowym menu oraz przestrzeń z muzyką na żywo w jednym miejscu.

Świetne promocje, bardzo ładny wystrój, dobre jedzenie. Cieszę się, że pojawiło się więcej opcji wegańskich i wegetariańskich w menu. Mam nadzieję, że restauracja nadal bedzie podążała tym śladem i obniży dopłatę za mleko sojowe, za które do kawy trzeba dodatkowo płacić 4 złote! :(

Dziękujemy, sylwiazima

Często korzystam z oferty śniadaniowej bo jest strzałem w 10! Wraz ze zmianą menu poszła zmiana porcji dań. Na śniadanie jeszcze mniejsze porcje niz były. W jedynym pożywnym sniadaniu "meskie granie" połowa porcji zniknęła. No i musu jaglanego też nie ma. co do reszty manu zostało pare tapasów a cała reszta nowa. Przychodzać nie wiadomo co zjeść mały wybór. Dużo dań typowo "instagramowych". I zmieńcie proszę kawe i popracujcie nad obsługą

Dziękujemy, kat469

Pyszne jedzonko, a drinki słodkie i orzeźwiające. Miło można się zrelaksować i nacieszyć oczy zarówno wystrojem jak i zawartością talerza. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kasia M

To jest raczej drink bar niż miejsce na śniadanie, ale z braku innych opcji wpadĺiśmy z żoną na sobotnie śniadanie.
Wybór nieduży ale zamówione śniadanie było dobre.

Kawa natomiast była fatalna - americano było bardzo kwaśne i wogóle nie miało smaku kawy.

Ogólnie.

Dziękujemy, 655stanislawd

Jedzenie naprawdę jest super! Ale obsługa mogła by być lepsza. Już kilka razy byliśmy tu z siostrą i zawsze było trudno umówić się na miejsce przy foteliku. Dwie osoby musza siedzieć za małym stolikiem przy wejściu a jedna osoba przy foteliku. Jak siostra zapytała czy możemy usiąść przy foteliku to powiedzieli nam ze nie, przy tym miejsce nie było zaznaczono ze jest zarezerwowane( no nie za bardzo

Dziękujemy, lana-caramelka

Nadwiślańska Resto & Vodka Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nadwiślańska Resto & Vodka Bar? Podziel się wrażeniami!