“Miejsce godne polecenia i super pomoc ze strony managera”

Nadwiślańska Resto & Vodka Bar
Nr 441 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: NADWIŚLAŃSKA RESTO & VODKA BAR - nowe miejsce na gastronomicznej mapie Krakowa. Nadwiślańska to jednak coś więcej niż kolejna, "zwykła" restauracja... Stworzyliśmy dla Was koktajl bar, restaurację z wyjątkowym menu oraz przestrzeń z muzyką na żywo w jednym miejscu.
Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie w lokalu jest dobre, przygotowane na bieżąco (dosyć długo się czeka) i warte swojej ceny. W menu znajdują się perełki, jak polędwica wołowa czy gateau, ale tapasy też są przepyszne - musiałbym wypisać tutaj połowę menu. Również z perspektywy organizacji wyjścia grupowego, to byłem bardzo mile zaskoczony tym jak manager był pomocny i wszystko dało się dograć. Jedną gwiazdkę niestety, ale muszę odjąć i jest to związane z obsługą, która była podczas w/w wyjścia grupowego. Podczas wizyty indywidualnej jednak nie było żadnych problemów

Dziękujemy, piotrzolnierczyk

Zrecenzowano 6 września 2019

Nie polecam szczerze, nie dość że czekaliśmy godzinę na nasze śniadania ( w jakiś sposób zgubił się bloczek ) tak dostaliśmy zimny becon, jajko posze jakie w cale nie jest paszot, spleśniały pasztet a na dodatek w jakiś sposób zapomnieli dodać kruasanta, prawda po upomnieniu się dostaliśmy wymażmy malusi kruasancik :) więcej nie wrócimy...

Dziękujemy, Oxana B
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Super miejsce ze stylowym wnętrzem. Każdego dnia ciekawe promocje, bardzo dobre jedzenie, profesjonalna obsługa oferująca pomoc w doborze dań i pyszne koktajle. Zdecydowanie miejsce warte polecenia każdemu!

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

a ja sie rozczarowałam. promocja 1 zł śnaidanie do kawy tylko ze Flat White 14 zł!!! prawie tyle co na lotnisku! moje sniadanie - szalom - dobre , ale takie bardziej damskie tzn. malutko... facet by sie nie najadł. Śniadanie "Męskie Granie " - lepiej , porcja duza- ale do pieczywa brak masła, jajka sadzone przeciągnięte , a kiełbasa pieczona - jadłam lepsze .... na promocyjne śniadanie juz nie pójde . Wolę dopłacić 10 zł i zjeść dwa porządne śniadania. Jeszcze jedno - herbata u nich , czarna, zwykła - 12 zł.
Ocenę wystawiam bardziej za wystrój i za atmosfere .

Dziękujemy, dorotap2014
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z koleżanką wybrałyśmy Nadwiślańską, aby wspólnie zjeść śniadanie. Bardzo spodobało nam się wnętrze restauracji, bo mimo sporej liczby gości można było czuć się komfortowo. Kelenrka była miła i chętnie nam doradzała, odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Ogólnie obsługa bardzo dobra i szybka, jedzenie nam smakowało (zwłaszcza mus jaglany), kawa świetnej jakości. Śniadanie za 1zł do kawy w tygodniu! Miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia w Krakowie.

Dziękujemy, CichaToma

Nadwiślańska Resto & Vodka Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nadwiślańska Resto & Vodka Bar? Podziel się wrażeniami!