“Wenecja w Krakowie”
Trattoria Venezia — recenzja

Trattoria Venezia
Nr 814 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Trattoria Venezia to kuchnia północnych Włoch przeniesiona do przytulnej trattorii w Starym Podgórzu. W naszym menu znajdziesz specjały kuchni Piemontu, Wenecji i Toskanii, od risotto, przez makarony i pizzę, po steki z wołowiny Piemontese. Korzystamy z oryginalnych produktów sprowadzanych z Włoch.

Pyszne, włoskie jedzenie! Restauracja jest bardzo przytulna i stylowo urządzona a dodatkowo pracuje tutaj bardzo miła obsługa. Byłam ze znajomymi na obiedzie i bardzo miło spędziliśmy tutaj czas. Nasze podniebienia zostały zadowolone w 100%.

Dziękujemy, Dagmara F

Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Zapowiadało się przyjemnie, a później rozczarowanie. Może był to gorszy dzień ale jedzenie po prostu średnie lub kiepskie. Obsługa - zależy kto podchodził...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, degustatorka432
Zrecenzowano 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Świetne wnętrze, jasne, ŚWIEŻE. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa. Jedzenie bardzo smaczne.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Katarina32065
Zrecenzowano 19 stycznia 2019

Kuchnia wspaniała wszystko było bardzo dobre. Dawno nie jadłam tak dobrego jedzenia ze wspanialych skladnikow. Salatka posypana przypieczona kasza - zaskakujace. Obsluga bardzo życzliwa.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 3 grudnia 2018

Świetna włoska restauracja! Mała karta a i tak ciężko się zdecydować. Mule i cielęcina godne polecnia:) Profesjonalana i uśmięchnięta obsługa + przedobra zimowa herbata <3
Aż chce się wracać!

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, AniaS2473

Trattoria Venezia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Venezia? Podziel się wrażeniami!