“Wspaniala kawiarnia! ”
Kavova — recenzja

Kavova
Nr 975 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Zupełnie nieoczekiwanie, w miejscu gdzie raczej przypadkowo sie nie znajdziecie. Super menu na sniadanie, lunch, kawe i cos slodkiego. Przepiekne wnetrze, duzy parking; bardzo, bardzo przyjemnie. Zdecydowanie polecam na spotkanie przy kawie w wygodnych pluszowych fotelach.

Dziękujemy, 716malgorzatas

Zrecenzowano 5 września 2019

Skuszona opiniami o dobrej kawie,wybrałam się do tego miejsca,sporo oddalonego od centrum.Miejsce nowe,dobrze zaaranżowane,wygodne fotele,ale również wygodny stół do biesiadowania w parę osób.Kawa faktycznie bardzo dobra i jak zauważyłam często wpadają tam ludzie po kawę na wynos.
Jeśli chodzi o jedzenie to szału nie ma,myślę że to kwestia dopracowania.Sałatka z kozim serem podana na ładnym talerzu,kurczak carry z ryżem - raczej takie nijakie, za dużo ryżu.Smaczna lemoniada.Ciekawostką jest to że kelnerka przynosi jedzenie,ale sztućców już -należy się po nie pofatygować do baru,co jest trochę bezsensowne.Lokal młody,więc liczę że się jeszcze rozkręci,czego życzę.

Dziękujemy, Katalina A
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To naprawdę bomba i rewelacja. Wszystko zrobione z zaangażowaniem, wiedzą i smakiem. Kawy... poezja. Śniadania - smakowitości... Koktajle.... Wystrój przemyślany i z wdziękiem. Ktoś naprawdę ma serce do tego co robi. I ja to szanuje :). Bogaty wybór kaw, rzeczy śniadaniowych, także słodkości. Wiele z nich można kupić na wynos. Przestronne ze smakiem urządzone wnętrze. Miejsce do zabaw dla dzieci. W lecie także ogródek. Można placić kartą. Parking tuż obok. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Gawus
Zrecenzowano 14 marca 2019

Kavova nie ma korzystnej lokalizacji, dlatego trzeba robić wszystko, aby nie zeszła z towarzyskiej mapy Krakowa. Dlaczego? Wnętrze Kavovej jest wymagające. Zaczepia ciepłem, wygodą i dobrym gustem. Trudno zatrzymać się tu na krócej niż godzinę! Obsługa jest miła i elastyczna. Podobnie jak kucharz. Bez trudu wyczaruje danie, którego nie ma w karcie, jeśli Klient ma inną wizję lub jest na diecie. Posiłki są pięknie podane, a ich smak - doskonały! Długo pozostaje w pamięci. Kavova, to również wartości. Zero waste, celebrowanie czasu z przyjaciółmi przy dobrej kawie i niepowtarzalnych deserach.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chcecie zobaczyć czym jest prawdziwa pasja do jedzenie i prowadzenia restuaracji koniecznie musicie odwiedzić to miejsce. To się czuje od wejścia. Cudowne miejsce. Koniecznie trzeba je odwiedzić.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Dorota G

Kavova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kavova? Podziel się wrażeniami!