“Idealne miejsce na śniadanie”
Flomaro — recenzja

Flomaro
Zamów online
Nr 400 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: FLOMARO to połączenie restauracji i sklepu z francuskimi produktami. Serwujemy specjały kuchni francuskiej, a wszystko to w otwartej kuchni. Jedną z naszych ulubionych potraw jest raclette z świeżo upieczoną bagietką. Nasza restauracja oferuje nie tylko możliwość wypróbowania pysznych dań, ale także zakupu produktów bezpośrednio od francuskich rolników.

Dobrej jakości składniki, przyjemna atmosfera i bardzo przystępne (aż nie chce się wierzyć, że tak niskie) ceny. Czego chcieć więcej? Ah! I oczywiście sklepik, w którym można zakupić składniki z kanapek, które chwilę temu się jadło, co jest naprawdę świetnym pomysłem. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Filip K

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie i obsługa na bardzi wysokim poziomie, śniadanie w świetnej francuskiej atmosferze. Polecam każdemu

Dziękujemy, sass_gu
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Francuski klimat, bardzo kameralne miejsce z przyjazną i pomocną obsługą. Pyszne jedzenie, świeże bagietki. Sery i wędliny przywożone bezpośrednio przez nich prosto z Francji. Najlepszy camembert jaki w życiu jadłam! Pyszne wina, a ceny przy tym nie są z kosmosu. Z czystym sumieniem polecamy to miejsce z przyjaciółkami zarówno na babski wieczór jak i na randkę :)

Dziękujemy, 113sabinas
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo podobał mi się klimat wewnatrz a jedzenie było bardzo dobre i świeże. Polecam jeśli ktoś chce czegoś nowego.

Dziękujemy, lukaszd624
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu byłem 3 razy i za każdym razem zastałem miłą obsługę. Ich własnoręcznie wypiekane bagietki w połączeniu z francuskimi serami i sałatką smakują wyśmienicie. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Daniel B

Flomaro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Flomaro? Podziel się wrażeniami!