“Bardzo domowo”

Restauracja W Starej Kuchni
Nr 248 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 5 września 2019

Usiedlismy tylko dlatego ze moj gosc byl zainteresowany wnetrzem. Zjedlismy obiad i bylo to duze zaskoczenie na plus.

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 2 września 2019

W upalną niedzielę około 14 weszliśmy do restauracji skuszeni dobrze zadaszonym patio i wolnymi miejscami. W samej restauracji było pusto, w patio zajęte 3 stoliki. Zamówiliśmy barszcz z pierogami z mięsem, wątróbkę i placki ziemniaczane. Kelnerka nie uprzedzała o długim czekaniu. Najpierw podano czekadełko - niskiej jakość chleb ze zbrylonym smalcem. Zupę podano szybko, letnią. Barszcz był mocno rozwodniony, ale pierogi zdaniem męża, smaczne. Po następnych 50 min. oczekiwania zapytałam co z zamówieniem. Kelnerka odpowiedziała, że już podają. Po kolejnych 10 min, zdecydowaliśmy się wyjść. Ponieważ placki już, już... były to zdecydowaliśmy się je zabrać na drogę + surówki. Po otwarciu okazało się, że placki są dwa zamiast trzech jak w karcie, bezmyślnie lub złośliwie polane śmietaną (obok puste, czyste pudełeczko na śmietanę). W karcie podano, że placki są tarte ręcznie, ale to chyba ręcznie obsługiwany był malakser. Duża przewaga mąki nad ziemniakami - do kosza. Surówki - to były starte, bez żadnych dodatków marchew i kapusta - do kosza. Restauracja bez szans na drugą szansę.

Dziękujemy, 880wsk
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Z dala od zatłoczonych ulic Krakowa, z przemiłą obsługą i przepysznym domowym rosołkiem. Pani uśmiechnięta, przywitała mnie czekadełkiem, w formie chleba i smalcu. Palce lizać. Przepiękny wystrój. Mimo, że zamówiłam tylko rosół byłam bardzo miło przyjęta. A dla mnie to bardzo ważne.

Dziękujemy, edytar143
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Restauracje "W Starej Kuchni" polecono mi w jednym z kramikow pod Sukiennicami. I rzeczywiscie "Perelka" w przepelnionym turystami Starym Miescie i Starym Rynku a jednak w poblizu, tylko trzeba wiedziec gdzie. Bardzo dobry wybor dan Kuchni Polskiej. Przepyszne pierogi, ktore przyzadza i lepi Pani tylko do tego zatrudniona a wiec fachowiec, co mozna poznac po smaku. Nie z zamrazarki a swierzo robione! Doskonale!

Dziękujemy, Traveler01661221249
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Zawsze smacznie! Ceny jak dla mnie odpowiednie w szczególności, że niedaleko znajduje się rynek. Obsługa bardzo miła. Jak najbardziej polecam! :)

Dziękujemy, Aleksandra K

Restauracja W Starej Kuchni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja W Starej Kuchni? Podziel się wrażeniami!