“Pysznie i klimtycznie”

Restauracja W Starej Kuchni
Nr 243 wśród 2 030 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca polecam restauracje W Starej Kuchni. Przy okazji każdej wizyty w Krakowie od kilku lat jem tutaj obiad i nigdy się nie zawiodłam. Duże porcje, pyszne jedzenie, pięknie podane. Do tego wizytę umila bardzo serdeczny personel.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Q8387OGannam

Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne tradycyjne potrawy, ciekawy domowy klimat miła goscinna obsługa mozna poczuć się jak u babci w najlepszym tego słowa znaczeniu

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne dania. Ciekawy wybór w menu gdzie można wybrać 4 zupy w mniejszych porcjach do spróbowania. Dobre promocje dla klienta! Niedrogo!polecam !

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 17 grudnia 2018

W restauracji zrobiłam przyjęcie firmowe, wszystko mnie zaskoczyło na PLUS. Jedzenie przepyszne, ogromne porcje, obsługa bez zarzutu, cena przystępna. Pani menedżer (Katarzyna) - to najlepsza wizytówka firmy, osoba kompetentna, przemiła.
Jeśli będę kiedyś robić spotkanie biznesowe w Krakowie - to tylko tutaj.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, renatag359
Zrecenzowano 9 grudnia 2018

Smaczne i świeże jedzenie, podawane i przyrządzane na sposób domowy. Z devolaya nie wyciekło masło a gulasz węgierski był zwykłym gulaszem. Duże porcje. Czekadełko w postaci chleba i swojskiego smalcu.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, 70bartek

Restauracja W Starej Kuchni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja W Starej Kuchni? Podziel się wrażeniami!