“Namiastka Grecji ”
Real Greek — recenzja

Real Greek
Nr 451 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny lokal, schludny. Brakowało nam greckiej pity w samej picie. Jak ktoś nie był w Grecji pewnie będzie zachwycony. Jednak jak mamy porównanie z tamtejszym jedzeniem to te tutaj sporo odbiega.

Dziękujemy, 965alicew

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna kuchnia, restauracja bardzo przyjemna, w świetnej lokalizacji.
obsługa przemiła. ;)
Z pewnością wrócimy!

Dziękujemy, adka95
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Chciałbym dać pięć gwiazdek, ale nie mogę... jeszcze. Liczę na poprawę w detalach. Na duży plus: sałatka grecka jest bez sałaty, co w Polsce nie jest takie oczywiste i zdarzyło mi się pierwszy raz. Jednak osłabiły ją słabszej jakości pomidory. Tu musi przepyszny pomidor. Z tym kojarzę Grecję. Ja wolałbym czerwoną cebulę zamiast białej. Przyprawiona była dobrze. Gyros dobry ale nie doskonały. Smakowało mi mięso z dania Kebab. No i ważne że można sobie zamówić Retsinę. Zalecałbym jeszcze mieć w ofercie tanie, greckie białe wino. Na pewno tu wrócę,zeby napic się Retsiny i sprawdzić czy pomidorki lepsze.

Dziękujemy, MattiDibalo
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka z szybko serwowany jedzeniem, prosta grecka kuchnia, stoliki tylko w środku. Pita, sałatki oraz coś na wzór dań obiadowych. Ceny przystępne ok 20-25 PLN. Warte polecenia na szybki obiad podczas zwiedzania.

Dziękujemy, K_N_K_Trip
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy Souvlaki i biftek. Naprawdę świetne jedzenie szybko podane w super cenie jak na standardy krakowskie. Polecam!

Dziękujemy, philipthesevere

Real Greek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Real Greek? Podziel się wrażeniami!