“Bardzo smaczne”

Ku Ku Taiwanese Food & Bubble tea
Nr 63 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)

Skuszeni ofertą menu ze strony internetowej wybraliśmy się z mężem na ramen. Na miejscu zostaliśmy poinformowani, że ramemu nie ma. Z lekkim rozczarowaniem zamówiliśmy tajwański ryż z sosem z marynowanej wieprzowiny. Był bardzo dobry, porcja duża i na pewno przy następnym pobycie w Krakowie odwiedzimy Ku Ku jeszcze raz.

Dziękujemy, Szmaragdova
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KUKUkrakow, Kierownik ds. PR, Ku Ku Taiwanese Food & Bubble teaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Zapraszamy ponownie, wkrótce pojawią się nowe dania! Dziękujemy za recenzję!

• Więcej języków

Makaron curry polecam z całego serca. Jedliśmy dodatków makaron z owocami morza, pierożki won ton z chilli i smażona kalamarnice. Wszystko pycha.

Dziękujemy, monikagY2926EO
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KUKUkrakow, Kierownik ds. PR, Ku Ku Taiwanese Food & Bubble teaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za uznanie i pozytywną opinię! Zapraszamy ponownie : )

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne. Zamówiłem smażony ryż z kurczakiem i nie zawiodłem się. Ceny atrakcyjne. Porcje widoczną na zdjęciu określam jako "w sam raz". Mogę szczerze polecić Ku Ku dla osób chcących spróbować nieco innych smaków niż te spotykane na codzień.

Dziękujemy, Karol M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KUKUkrakow, Kierownik ds. PR, Ku Ku Taiwanese Food & Bubble teaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal nie jest z gatunku eleganckich, to po prostu lunchownia. Jedzenie jest jednak przepyszne. Danie szefa - ogromna porcja wołowiny, jarzyn i makaronu w znakomitym bulionie. Bardzo polecam, nie tylko miłośnicy kuchni azjatyckiej będą zadowoleni. Ja swoje danie popiłem piwem Asahi i wyszedłem szczęśliwy, czego i Wam wszystkim życzę.

Dziękujemy, AndrzejJ2013
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KUKUkrakow, Kierownik ds. PR, Ku Ku Taiwanese Food & Bubble teaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Bardzo nam miło, że Panu smakowało. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Lubię ich specjały zupki. Choć sam płyn nieciekawy jak woda z solą to całokształt i wkładka nadrabia. Miła obsługa.wyluzowana ale pracuje dobrze .twarde siedzenia barowe.wystroj i atmisfera przyjemna.polecam

Dziękujemy, Tastetaste1

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Ku Ku Taiwanese Food & Bubble tea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ku Ku Taiwanese Food & Bubble tea? Podziel się wrażeniami!