“Bardzo dobre jedzenie!”

Ku Ku Taiwanese Food & Bubble tea
Nr 63 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne. Zamówiłem smażony ryż z kurczakiem i nie zawiodłem się. Ceny atrakcyjne. Porcje widoczną na zdjęciu określam jako "w sam raz". Mogę szczerze polecić Ku Ku dla osób chcących spróbować nieco innych smaków niż te spotykane na codzień.

Dziękujemy, Karol M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KUKUkrakow, Kierownik ds. PR, Ku Ku Taiwanese Food & Bubble teaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie!

• Więcej języków

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal nie jest z gatunku eleganckich, to po prostu lunchownia. Jedzenie jest jednak przepyszne. Danie szefa - ogromna porcja wołowiny, jarzyn i makaronu w znakomitym bulionie. Bardzo polecam, nie tylko miłośnicy kuchni azjatyckiej będą zadowoleni. Ja swoje danie popiłem piwem Asahi i wyszedłem szczęśliwy, czego i Wam wszystkim życzę.

Dziękujemy, AndrzejJ2013
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KUKUkrakow, Kierownik ds. PR, Ku Ku Taiwanese Food & Bubble teaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Bardzo nam miło, że Panu smakowało. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Lubię ich specjały zupki. Choć sam płyn nieciekawy jak woda z solą to całokształt i wkładka nadrabia. Miła obsługa.wyluzowana ale pracuje dobrze .twarde siedzenia barowe.wystroj i atmisfera przyjemna.polecam

Dziękujemy, Tastetaste1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KUKUkrakow, Kierownik ds. PR, Ku Ku Taiwanese Food & Bubble teaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne, szybka obsługa oraz bardzo miła. Jedzenie świetnie wyglada oraz smakuje. Idealne miejsce na obiad w Krakowie.

Dziękujemy, michal_ma99
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KUKUkrakow, Kierownik ds. PR, Ku Ku Taiwanese Food & Bubble teaOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Bardzo nam miło, że się Panu pododbało!

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem przyzwoite jedzenie azjatyckie w centrum miasta, które nie jest standardowym "chińczykiem". Ogromny plus za opcje wegetariańskie! Obsługa uczynna i entuzjastyczna - pomylono zamówienie, ale zaraz wszyscy chcieli nastawić sytuację. Bubble tea to dla mnie nowość - wariant z pastą taro smakował, jakbym piła ciasto. Mąż zamówił makaron z kimchi i chwali :)

Dziękujemy, Traveler778948

Bardzo dziękujemy za recenzję i zapraszamy ponownie!

Ku Ku Taiwanese Food & Bubble tea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ku Ku Taiwanese Food & Bubble tea? Podziel się wrażeniami!