“Pysznie”

Ku Ku Taiwanese Noodle & Breakfast
Nr 54 wśród 1 984 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite, ceny umiarkowane. Zachwyciłam się bubble matcha tea ( nie wiem czy dobrze napisalam), ale było to przepyszne

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, adzi218
  • Więcej języków

Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, ogromny plus za opcje wegetariańskie i wegańskie - i to duży wybór! Przeurocza obsługa, co w oczywisty sposób wpływa na atmosferę. :)

Dziękujemy, ASHA F
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko ekstra, bardzo miła obsługa. Dużo opcji wegetariańskich, bardzo smaczne jedzenie. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, wacplac
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie , miła obsługa . Dania duże i bardzo sycące . Polecam jako przystawkę smażone grzybki lekko doprawione cynamonem

Dziękujemy, katarzynafelus
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy wegański bulion z tofu i bulion z pierożkami Won Ton i oba dania były obłędne! Najedliśmy się do syta i nacieszyliśmy oczy, bo jedzenie wyglądało bardzo dobrze. Urocza obsługa i ładny lokal. Bardzo fajne jest to, że są opcje bez mięsa. Polecam wszystkim fanom azjatyckiej kuchni ♥ ja muszę wrócić na smażony makaron :)

Dziękujemy, everyonesbusy

Ku Ku Taiwanese Noodle & Breakfast — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ku Ku Taiwanese Noodle & Breakfast? Podziel się wrażeniami!