Kraków

“Polecam!”
Phuong-Hoang — recenzja

Phuong-Hoang
Nr 1 168 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, najlepsze "azjatyckie" jakie jadłem w Krakowie. Do tego bardzo miła obsługa w postaci sympatycznej pani kelnerki :)

Dziękujemy, jawor09
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Z racji tego, ze lubimy co jakiś czas spróbować chińskiej (wietnamskiej) kuchni, wybraliśmy restauracje Phuong-Hoang jako kolejną do wypróbowania :)

Lokal jest bardzo mały, wręcz mikroskopijny, jednakże znajdziemy w nim 4 stoliki. Nam akurat przydarzyła się sytuacja, kiedy na wolny stolik musieliśmy chwilę zaczekać.

Po otrzymaniu karty, wybraliśmy:
Na przystawkę sajgonki. Później zupę rybna - ostrą, natomiast na drugie danie: kurczak w sosie czosnkowym oraz kaczkę w sosie słodko-kwaśnym.
O samych daniach można powiedzieć, ze są dobrze przyrządzone. Zupa rzeczywiście pikantna, jednak jej objętość troszkę za mała.
Drugie dania: W kurczaku wyczuwalny smak czosnku, natomiast w kaczce słodko-kwaśny sos. Mięso zarówno jedno jak i drugie miękkie, przez co nie można mieć zastrzeżeń.

Stosunek jakości do ceny również przyzwoity. Obsługa (wietnamska) miła, życzliwa i sprawna.

Restauracja Phuong-Hoang jest na pewno godna polecenia.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Klapuszki

Phuong-Hoang — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Phuong-Hoang? Podziel się wrażeniami!