“Przemiło i przepysznie jak zawsze.”
Il Calzone — recenzja

Il Calzone
Nr 173 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulny ogródek, wspaniałe jedzenie i wino oraz przemiła obsługa. Wracam i będę wracać ! Dziękuję.

Dziękujemy, eat_love_havefun

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Na obiad w Il Calzone zdecydowałam się po przychylnych opiniach i wysokich ocenach na tripadvisor. Niewielka restauracyjka w centrum Krakowa, a mimo tego kameralna i wolna od miejskiego gwaru. Wnętrze raczej ponure i ciemne(ma potencjał ale jeszcze niewykorzystany). Na całe szczęście ogródek był dużo przyjemniejszy i całkiem przytulny. Przestrzeń dla gości jest fajnie odgrodzona kratkami oplecionymi roślinami. Obsługujący nas Kelner był nieprzyjemny. Jednym słowem "taki cwaniak". Jedzenie niestety też bez szału. Mój makaron był bardzo al dente (twardy i lekko gumowaty), a gnocchi męża dobre ale smakiem nie powalały na kolana. O dziwo miło wspominam tą wizytę ale to zasługa mojego kochanego towarzysza życia i pięknej, wrześniowej pogody.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Arogancja kelnera powoduje taką ocenę . Przystawka dobra ( muszle Św Jakuba ) stek medium rare wysmażony całkowicie po czym kelner naciskając palcami na stole w steka udowadniał mi ze jednak krew wypłynie i jak się nie znam Hmhm . Arogancja , pyskówka i pokazywanie później jak to go zdenerwowałem nie przystoi w dobrej Restauracji

Dziękujemy, mariuszborrr
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na szybko podawane . Mięso przeciągnięte chyba nie polecam. Kelnerzy bardzo aroganccy lepsze polędwicę jadłem .

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 27 maja 2019

Polecam ta resteuracje ma pyszne jedzenie chodze tam od lat ,nigdy nie jestem zawiedziona .Ceny przystepne ,super lokalizacja

Polecam ta resteuracje ma dobre jedzenie i obsluge ,nigdy nie wychodze rozaczarowana ,dlatego chetnie wracam . Ceny nie wygorowane super lokalizacja .

1  Dziękujemy, Anna T

Il Calzone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Il Calzone? Podziel się wrażeniami!