Kraków
Zrecenzowano: 27 stycznia 2019

Hotel Polonez jest niedrogim, dobrze zlokalizowanym hotelem. Sniadania smaczne, pokoje wygodne i czyste, personel bardzo miły i pomocny. Polecam turystom nastawionym na niedrogie, ale wygodne nocowanie.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, markop64
Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Wszystkie opinie moich przedmówców dotyczące tego hotelu w pełni się potwierdziły. Ogólnie hotel oceniam pozytywnie.
Lokalizacja:
- ok 20 minut marszu do Starego Miasta - po drodze można zwiedzić Dom Mehoffera przy ul. Krupniczej,
- w okolicy dużo barów i restauracji "pod studentów" z daniami dnia za 16- 17 zł,
- 10 min. drogi przez park do Muzeum Narodowego, gdzie teraz znajduje się "Dama z gronostajem" i wspaniała wystawa dzieł Wyspiańskiego,
- hotel na drugim piętrze budynku, domofon, bezpłatny parking, na dole restauracja, otoczenie przyjemne - campus studencki AGH
Hotel/pokój
- szeroki korytarz - przypomina szkolny, a pokoje wejścia do klas - cienkie ściany słychać odgłosy z sąsiedniego pokoju.
- pokój nieduży, dwa osobne łóżka, telewizor - odbierały tylko kanały TVP, reszta śnieżyła, sprawna klimatyzacja, otwarte okno odpada - hałas z ulicy, wystrój przyjemny, lepszy niż na prezentowanych zdjęciach,
- łazienka - czysta, odnowiona, prysznic, suszarka do włosów,
Śniadania:
- sala na I piętrze, trochę staromodny wystrój,
- wybór produktów zadowoli nawet wybredne gusta: jest wszystko - nie są to duże ilości, ale obsługa na bieżąco donosi brakujące produkty (jajka sadzone, niestety zimne, kiełbaski, twarożek, sery żółte, topione, pomidory, ogórki, jajka na twardo, płatki, bardzo dobre wędliny - polecam pasztet, sałatki, soki, woda z cytryną, jogurty - nie ma się czego przyczepić - wszystko świeżutkie i smaczne.Do tego dobra kawa z ekspresu i ciasto - babka, keks, makowiec.
BONUS - każdy gość dostaje bon do restauracji, który może wymienić na dowolny napój powitalny - piwo, kawę, herbatę.
Obsługa bardzo miła, po wymeldowaniu bez problemu zostawiliśmy samochód na parkingu, by móc swobodnie spędzić ten dzień na zwiedzaniu. POLECAM

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 111ma_gorzatak
Zrecenzowano: 8 czerwca 2018

Położenie hotelu dogodne - blisko AGH, naprzeciwko parku. Najbliższe otoczenie to akademiki studenckie.Miejsce zaciszne, wygodnie skomunikowane. Kilkanaście minut piechotką do Plant i Rynku. W pobliżu Muzeum Narodowe i Błonia. Pokoje wygodne; klimatyzowane. Obsługa miła i pomocna. Śniadania obfite i różnorodne - na pewno każdy coś dla siebie smacznego wybierze. Wprawdzie w pokoju nie ma czajnika,ale tuż przy recepcji ,w oddzielnym pomieszczeniu są dostępne: czajnik, kawa i herbata .Poruszamy się wśród regionalnych strojów studenckiego zespołu regionalnego Krakus oraz pucharów i nagród przez niego zdobytych - to miły akcent.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, eliszkab
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2017

Zdziwiłem się, że recepcja znajduje się na II piętrze, ale gdy wjechałem windą okazało się, że także cały hotel ma swoją lokalizację na tym pietrze - dzięki temu był ładny widok z okna (od strony ulicy ale mimo tego było cicho). W pokoju czysto i przyjemnie i co najważniejsze z działającą dobrze klimatyzacją (na zewnątrz było 38 stopni). trochę wysoko umieszczony telewizor delikatnie psuł komfort oglądania, ale jak się jest Krakowie to się ogląda inne rzeczy. Bardzo pomocna i kompetentna a nade wszystko życzliwa Obsługa zarówno w Recepcji jak i w restauracji. A! Koniecznie trzeba wspomnieć o bardzo dobrym i obfitym śniadaniu. Bardzo polecam, chociaż odległość od Rynku Głównego dość znaczna.

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano: 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nie zdawałem sobie sprawy, iż w tym miejscu może znajdować się hotel. Pamiętając ten budynek z czasów 20 lat temu, aż trudno uwierzyć, że może tu być tak sympatyczny hotelik. Położony na szczycie budynku, gwarantuje kilka bardzo dobrze urządzonych pokoi, z dużą łazienka, bardzo schludną, w pełni wyposażoną. Dodatkowo w pokoju tv z DVB-T plus parę zagranicznych, klima, wygodne łóżka i niezłe Wi-Fi. Przy recepcji miejsce gdzie można sobie zrobić kawę czy inne napoje i wygodnie posiedzieć. Bardzo miła obsługa, w holu można zapoznać się z rekwizytami zespołu pieśni i tańca Krakus. Śniadania typowe, wystarczająco obfite. Trochę mały parking. Z hotelu można od razu udać się na AGH, do Parku Jordana, blisko na stare miasto. Bardzo przyjemnie i sympatycznie.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa