“Pyszna pizza.”
Dajwór 3 Pizza — recenzja

Dajwór 3 Pizza
Zamów online
Nr 334 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opis: Naszą specjalnością, jak można się domyśleć, jest pizza. ;) Robimy ją na cienkim cieście i włoskich składnikach!

Przepyszna pizza (Primavera). Cieniutkie ciasto i duża ilość składników. Wyśmienity sos czosnkowy!
Zamawialiśmy tylko na wynos więc o lokalu nic nie napiszę, jednak pizzę szczerze polecam.

Dziękujemy, Szmaragdova
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dominik K, Manager , Dajwór 3 PizzaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Baaardzo nam miło. Dziękujemy za recenzję i cieszymy się, że grono fanów naszej pizzy się powiększa! :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy nie jadlem na miejscu, bo jest dowożona jako „pogotowie jedzeniowe”. Inna filozofia niż klasyczne pizze, moja ulubiona to z sosem śmietanowym, dobra tez grecka i parma. Dobry kontakt, z reguły jak zamawiam na konkretną godzinę, to są.

Dziękujemy, darriusz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager , Dajwór 3 PizzaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za recenzję!

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Pizza bardzo smaczna. Lokal mały, ale jak nie tłumów to nawet przytulny. Dość czysto, obsługa miła. Ceny ok. Na plus jest to do pizzy podawane są prawdziwe sztućce i porządne talerze - co nie w każdej pizzerii jest standardem. Minusem zaś dla mnie było to że nie można było połączyć dwóch pizz o różnych spodach - musiałem zrezygnować z mojego wyboru na rzecz małżonki. Nie każdy stolik ma zestaw przypraw i oliw musieliśmy polować po innych stolikach. Szkoda, że nie ma ogródka lub parasoli na chodników. Dla smakoszy i głodnych miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, ROBERT D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, Dajwór 3 PizzaOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Cieszymy się, że nasza pizza smakowała. Niestety trudno byłoby nam połączyć pizze o rożnych spodach, jednak śmiało można łączyć pizze z tymi samymi spodami. :) Nie posiadamy co prawda swojego ogródka, ale nasi sąsiedzi - Artefakt, z przyjemnością przyjmą każdego naszego Gościa, a dodatkwo można u nich wypić pyszne kraftowe (i nie tylko) piwka. Raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Pizza bardzo smaczna. Nie jest zrozumiałe, czemu przy łączeniu dwóch pizz na jednej, kazali zapłacić za tą droższa, a nie cenę średnią?

Dziękujemy, Pako P

Cieszymy się, że nasza pizza smakowała. :) Podczas łączenia dwóch pizz opłata za tę droższą to raczej standardowa procedura. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Przepyszna pizza, na idealnie cienkiem cieście, z najlepszymi włoskimi składnikami, a przede wszystkimi oklaski dla salami! Ogromny plus za bardzo krótki czas oczekiwania- zaledwie 12 minut Bardzo polecam :)

Dziękujemy, olakozlowska93
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dajwor3pizza, Owner, Dajwór 3 PizzaOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2019

Miło było nam gościć. Cieszymy się, że pizza przypadła do gustu!

Dajwór 3 Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dajwór 3 Pizza? Podziel się wrażeniami!